• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

وحدت نشأت گرفته از تفکر انقلابی است/وحدت اسلامی ثمره تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه:

وحدت نشأت گرفته از تفکر انقلابی است/وحدت اسلامی ثمره تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: وحدت در جامعه امروز نشأت گرفته از انسجام ملی و اجماع حول محور تفکر انقلابی و هم عهدی مردم با ولایت فقیه است. 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، حجه‌الاسلام والمسلمین دکتر قریشی نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در دیدار با روحانیون اهل تسنن استان آذربایجان‌غربی، گفت: وحدت در جامعه امروز ایران اسلامی نشأت گرفته از انسجام و یکپارچگی ملی و اجماع آحاد جامعه حول محور تفکر انقلابی و هم‌عهدی مردم با ولایت فقیه است. 


وی استان آذربایجان‌غربی را از حیث سطح تنوع اقوام، ادیان و مذاهب یکی از الگوهای وحدت و از استان‌های پیشرو در زمینه توسعه و تقویت وحدت اسلامی در جامعه توصیف کرد و افزود: وحدت اسلامی امروز ثمره همدلی و تبعیت جامعه از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و برآیندی از توسعه و ترویج تفکر اسلام واقعی است. 


در این دیدار که به همت و مشارکت مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه و دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در اهل سنت آذربایجان‌غربی به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت همچنین تکریم از روحانیون اهل تسنن استان ترتیب یافته بود، علی‌اصغر احمدزاده مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ارومیه و  مصطفی میلانی قائم‌مقام سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه با حجه‌الاسلام و المسلمین دکتر قریشی امام جمعه ارومیه و همچنین با جمعی از روحانیون اهل سنت استان دیدار و گفتگو کردند. 


قائم‌مقام سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه در سخنانی با اشاره به تنوع اقوام، ادیان و مذاهب در کشور و ضرورت توجه به مقوله وحدت اسلامی در جامعه؛ از وحدت کلمه به عنوان یکی از اصلی‌ترین عوامل پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی یاد کرد و گفت: بازخوانی رخدادها و رویدادهای تاریخ انقلاب چه در لحظات شورانگیز مبارزات انقلابی و چه در دوران باشکوه بعد از پیروزی انقلاب، حکایت از تحکیم و تقویت روزافزون وحدت اسلامی در جامعه دارد. 


مصطفی میلانی در بخش دیگری از سخنان خود، ولایتمداری را محور اصلی و اجتناب‌ناپذیر حفظ و تحکیم مبانی وحدت اسلامی در کشور برشمرد و تاکید کرد: بدون تردید بین وحدت و ولایتمداری پیوند و رابطه مستحکمی وجود دارد و قطعاً ابتدای مسیر ولایتمداری حرکت در مسیرعزتمندانه وحدت اسلامی و نتیجه آن عزت و افتخار میهن و اقتدار ایران اسلامی در تمامی عرصه‌هاست. 


در خاتمه این دیدار هدایایی به رسم یادبود و تکریم به روحانیون اهل تسنن حاضر در این دیدار اهداء و از تلاش و همراهی آنان در ارتباط با حفظ و تقویت وحدت تجلیل و قدردانی شد. 

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 12 آبان,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (108)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان