• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

وسعت آرامستان باغ رضوان ارومیه 2 برابر می شود

وسعت آرامستان باغ رضوان ارومیه 2 برابر می شود

رییس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه گفت: در حال حاضر آرامستان باغ رضوان ارومیه به وسعت 142هکتار است که با الحاق 124هکتاردیگر که در دست اقدام می باشد، وسعت آن به 266 هکتار خواهد رسید.
 

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ حجت الاسلام و والمسلمین امیر عباس عابدینی با اشاره به تاریخچه آرامستان با غ رضوان  بیان کرد: زمین آرامستان باغ رضوان ارومیه به مساحت 54 هکتار در سال 1349 خریداری شد و اولین فوت شده در سال 1351 در این محل دفن شد.
وی افزود:به طور متوسط ماهانه 300 فوت شده و روزانه تقریبا 10 فوت شده در این آرامستان دفن می شوند.
عابدینی با تشریح روند گسترش و الحاق زمینهای مجاور به محوطه باغ رضوان گفت:در سال 1351 شمسی 74 هکتار از زمینهای منابع ملی روستای قره حسنلوو سپس 14 هکتار اززمینهای منابع ملی روستای بادکی به محدوده آرامستان الحاق شدکه نزدیک به 10هکتار آن جهت ایجاد قطعه و راههای دسترسی به قطعات مختلف خاکبرداری ، خاکریزی و تسطیح شده است .
وی ادامه داد:  هم اکنون با پیگیری های متعدد ؛ رای زنی ها و طی کردن پروسه طولانی مدت با ادارات مسکن و شهرسازی ،ثبت اسناد استان و شهرستان ارومیه؛ منابع طبیعی استان و ارومیه و نیز سازمانهای زیربط در حوزه زمینهای منابع ملی؛ موفق شدیم وسعت باغ رضوان را به 266 هکتار برسانیم.
رییس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه  افزود:  بزودی با اتمام عملیات راه سازی ، کمربندی صد متری از جنب یادمان شهید باکری عبور خواهد کرد.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 11 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (248)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان