• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

پیام تسلیت شهردار ارومیه به مناسبت درگذشت استاد یوسف اوحانس

پیام تسلیت شهردار ارومیه به مناسبت درگذشت استاد یوسف اوحانس

شهردار ارومیه طی پیامی نوشت: مرحوم استاد یوسف اوحانس و پدر و پدر بزرگ وی به عنوان هنرمندان مطرح عصر خود جز شخصیتهای تاریخی و فرهنگی ارومیه هستند و ضروری است نام و یاد آنها در تاریخ این شهر به نحو شایسته ثبت و ضبط شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛ شهردار ارومیه به مناسبت درگذشت هنرمند مردمی، استاد یوسف اوحانس پیامی صادر کرد.

در متن پیام آمده است:

بسمه تعالی

درگذشت استاد شهیر و هنرمند اصیل و مردمی آشیق یوسف اوحانس قطعا داغ بزرگی است که جامعه هنری و  فرهنگی ارومیه به خود دید.

آن استاد مرحوم بیش از 8 دهه از عمر پربرکت خویش را در راه اعتلای هنر و موسیقی اصیل ارومیه صرف کرده و در صداوسیما، محافل فرهنگی و هنری و جشنواره های مختلف حضوری موثر داشت و به عنوان پیشکسوت موسیقی و مکتب آشیقی ارومیه مورد احترام همگان بود.

این هنرمند مسیحی به خوبی نشان داد که مکتب ارومیه یکی از مهمترین پلهای ارتباطی و مودت و دوستی میان فرهنگها و اقوام مختلف می تواند تلقی شود و از این ظرفیت فوق العاده باید بهره جست.

مرحوم استاد یوسف اوحانس و پدر و پدر بزرگ وی به عنوان هنرمندان مطرح عصر خود جز شخصیتهای تاریخی و فرهنگی ارومیه هستند و ضروری است نام و یاد آنها در تاریخ این شهر به نحو شایسته ثبت و ضبط شود.

اینجانب از طرف خود و خانواده بزرگ شهرداری ارومیه مصیبت وارده را  بر تمامی علاقمندان هنر، ادبیات و موسیقی ارومیه، دوستداران آن استاد سفر کرده و به ویژه خانواده ایشان تسلیت عرض می کنم.

محمد حضرت پور

شهردار اورمیه

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 26 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (59)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان