• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

پیام تسلیت شهردار ارومیه به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی

پیام تسلیت شهردار ارومیه به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی

شهردار ارومیه به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی و یارانش مجاهدش پیامی صادر کرد. 

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی و یارانش مجاهدش پیامی صادر کرد. در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

13 دی ماه یکی از تلخترین روزهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای ملت بزرگ ایران و تمامی آزادگان سراسر جهان است. در این روز جهان فردی را از دست داد که اخلاص و مجاهدت وی در منطقه خاورمیانه بسیاری از دسیسه های شیاطین بزرگ و صهیونیسم بین الملل را خنثی و نقشه های آنها را نقش بر آب کرد.

در این روز شهید سلیمانی که همیشه و در همه حال در آرزوی شهادت و لقاء الله بود توسط شیطان صفتان و ناجوانمردانه به یاران شهیدنش و امام شهیدان پیوست.

سردار عزیز ما نمونه بارزی از یک بسیجی و رزمنده مخلص و ولایتمداری بود که آرمانهای انقلاب اسلامی و شهدا را برای لحظه ای هم که شده فراموش نکرده بود و در آرزوی وصال به باکری ها، جهان آراها و کاظمی ها بود.

دشمن ندانست و نتوانست به این درک و تحلیل برسد که با به شهادت رساندن این سردار بزرگ اسلام، اندیشه و راه وی با قدرت هرچه تمامتر و با حساسیتی هرچه بیشتر از سوی ملت ایران و ملل آزاده جهان تداوم خواهد یافت و خون وی عامل سقوط طاغوت های جهانی و رژیم های جنایتکار خواهد شد.

اینجانب نخستین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان و مجاهدان همراهش را تسلیت گفته و یقین دارم رزمندگان و مجاهدان اسلام، نخواهند گذاشت خون این شهدای بزرگوار بی قصاص مانده و انتقام سختی را از استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای خونخوار خواهند گرفت.

محمد حضرت پور
شهردار ارومیه

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 13 دی,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (50)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان