• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

پیام سرپرست شهرداری ارومیه به مناسبت فرارسیدن هفته دولت

پیام سرپرست شهرداری ارومیه به مناسبت فرارسیدن هفته دولت

غلام رضا عدل دوست، سرپرست شهرداری ارومیه طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر،  هفته دولت را تبریک گفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛  غلام رضا عدل دوست، سرپرست شهرداری ارومیه طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر،  هفته دولت را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

هفته دولت هر سال فرصتی ارزشمند برای تجلیل از مقام والای شهیدان رجایی و باهنر  و همچنین یاد کردن از فعالان عرصه دولت و پاس داشت از تلاش های خالصانه و بی بدیل تمامی کسانی که برای سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی کوشیده اند.

مدیریت شهری به عنوان یک نهاد مستقل و عمومی همواره در کنار دولت جهت رشد و توسعه کشور با هدف ارتقاء رفاه و آسایش مردم تلاش کرده و متقابلا فعالان عرصه دولت نیز همراه مجموعه مدیریت شهری در جهت کاهش مشکلات شهری بوده اند که جا دارد از تلاش‌های های این دولتمردان تقدیر و تشکر کرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت؛  شهیدان رجایی و باهنر،  هفته دولت را به همه دولتمردان و  کارمندان خدوم، متعهد و تلاشگر شهر  ارومیه تبریک و تهنیت عرض نموده و از پیشگاه خداوند سبحان برای همه این عزیزان  سرافرازی، سلامتی و توفیقات روز افزون مسئلت می نمایم. و امیدوارم  در سایه اتحاد و همدلی بیش از پیش گام های شایسته ای در مسیر توسعه و آبادانی شهر ارومیه برداریم.

غلام رضا عدل دوست 
سرپرست شهرداری ارومیه

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 01 شهریور,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (36)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان