• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

پیام شهردار ارومیه به مناسبت روز پاسدار

پیام شهردار ارومیه به مناسبت روز پاسدار

شهردار ارومیه با صدور پیامی فرارسیدن روز پاسدار و جانباز را گرامی داشت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ متن پیام شهردار بدین شرح است:

بسمه تعالی

شعبان ماه بسیار مبارک و پرسعادتی برای مسلمانان و به ویژه شیعیان و دوستداران مکتب اهل بیت(ع) است.

همه ساله با فرا رسیدن شعبان سراسر کشور و شیعیان جهان خود را برای استقبال از این ماه و برگزاری جشن های مختلف آماده می کردند اما متاسفانه به علت کرونا امسال نتوانستیم این امر را محقق کنیم و ان شالله عید و جشن ما هنگام پیروزی بر این بیماری مهلک خواهد بود.

سوم شعبان میلاد حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و چهارم شعبان میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) است که به ترتیب روز پاسدار و جانباز نامگذاری شده است و هردو الگو و سرمشقی برای تمامی آزادگان جهان هستند.

روز پاسدار امسال با توجه به شیوع کرونا و تلاش شبانه روزی و بی وقفه پاسداران انقلاب اسلامی در سراسر کشور جایگاه خاصی پیدا کرده و پاسدارانی که در ۸ سال دفاع مقدس در برابر گلوله سرخ دشمنان سینه سپر کرده و در سالهای بعد از آن نیز هرجا نیاز بوده حضور پیدا کرده اند امروز هم در صف مبارزه با کرونا و بی ادعا و خالصانه در حال جهاد هستند تا مفهوم واقعی پاسداری در جامعه اسلامی را به رخ جهانیان بکشند، پاسداران امروز همانند همیشه عزت و افختار کشور هستند.

روز پاسدار امسال متاسفانه اولین روز پاسداری است که سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را نیز نداریم اما خوشحالیم که جای وی را صدها هزار پاسدار و چندمیلیون بسیجی بصیر و پای کار پر کرده اند تا راهش را با تمام توان ادامه دهند.

اینجانب ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار بر تمامی زحمتکشان حوزه سپاه پاسداران، روز جانباز را نیز خدمت تمامی جانبازان ایثارگر و از خود گذشته ایران اسلامی و به ویژه بر رهبر معظم انقلاب تبریک و تهنیت گفته، آرزوی سلامتی و طول برای آن معظم له و تمامی جانبازان عزیز و گرامی را دارم.

حضرت پور

شهردار ارومیه

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 09 فروردین,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (92)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان