• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

پیام شهردار ارومیه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به کشور

پیام شهردار ارومیه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به کشور

شهردار ارومیه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به کشور پیامی صادر کرد. در متن این پیام آمده است:

کشور عزیز و سرافرازمان ایران، در طول تاریخ رشادت ها و ایثارگریهای بسیاری را از فرزندان خود دیده است. فرزندانی که همواره کوشیده اند که میهن اسلامی مان، از خطرات و تهدیدات دشمنان که همانا نابودی کشور و همچنین نظام مقدس جمهوری اسلامی است، حفظ کنند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان، مستکبران و غلامان حلقه به گوش آنها بزنند.

جنگ تحمیلی و آغاز دفاع مقدس در تاریخ انقلاب اسلامی از جایگاه بسیار ویژه ورفیعی برخوردار است. دورانی که اتحاد، همدلی و از خودگذشتگی مردم ولایتمدار و انقلابی ایران زبانزد جهانیان شد و سبب شکست مذبوحانه دشمنان این مرز و بوم گردید.

در این دوران جوانان بسیاری داوطلبانه و در قالب بسیج در کنار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران درسی فراموش نشدنی به صدامیان داده و حماسه ها خلق کردند اما شرایط جنگ و موقعیت منطقه به گونه ای بود که اسرایی را نیز تقدیم انقلاب کردیم تا مقاومت، ایثار و ایستادگی آنها در زندانهای مخوف و غیرانسانی رژیم بعث عراق، مجددا شکستی به مراتب سخت تر از جنگ در جبهه ها برایشان رقم زند و از این رو صدام و اربابانشان دیدند که نمی توانند کوچکترین خللی در اراده و عزم فرزندان امام خمینی(ره) به وجود آورند.

آزادگان سرافراز ما برای حفظ استقلال و آزادی جمهوری اسلامی ایران و ثبات و پایداری انقلاب اسلامی در جبهه های جنگ مردانه  رزمیدند و مقاومت کردند و در زندانها و اردوگاههای بعثی نیز جوانمردانه شهامت و شجاعت خود را به رخ دژخیمان بعثی کشیدند.

وظیفه نسل جوان امروزی الگو قرار دادن آزادگان سرافراز و مطالعه و بررسی زندگی آنها که سراسر و مملو از عشق به انقلاب اسلامی است، می باشد و وظیفه مسئولان،  ادارات و دستگاهها نیز تبیین نقش و جایگاه آنها و تبلیغ مقاومت و ایثارگریشان به هر نحو ممکن است تا بتوانیم قدردان آنها باشیم.

اینجانب ضمن آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون برای آزادگان والامقام میهنمان و تبریک 26 مردادماه سالروز بازگشت آزادگان، از درگاه خداوند منان سربلندی و شکوه هرچه بیشتر انقلاب اسلامی را مسئلت می نمایم تا بتوانیم آرمانهای انقلاب اسلامی  و منویات مقام معظم رهبری را در جهان بیش از پیش تبیین و گسترش دهیم.

محمد حضرت پور

شهردار ارومیه

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 26 مرداد,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (60)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان