• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

پیام شهردار ارومیه به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد

پیام شهردار ارومیه به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد

مجید آقازاده، شهردارارومیه با صدور پیامی سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی؛ امام خمینی (ره) را تسلیت گفت و یاد و خاطره شهدای قیام خونین ١٥ خرداد را گرامی داشت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ مجید آقازاده شهردار ارومیه به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد پیامی صادر کرد، در این پیام آمده است:

 بسمه تعالی

بار دیگر 14 خرداد فرار رسید و داغ فراق معمار کبیر انقلاب اسلامی؛ پاک‌ مرد و آزاد مردی بی مانند از تبار صالحان و  آن عالم وارسته تازه می شود، بزرگ مرجعی که احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) بود و شخصیت برجسته ی که یکی از بزرگ ترین انقلاب‌های جهان را در کنار ملت غیور ایران رقم زد و پرچم مبارزه با ظلم و حمایت از محرومان را برافراشته نگه داشت.

 همواره فقدان امام خمینی(ره)برای ملت غیور ایران ضایعه‌ای بزرگ و جبران ناپذیر خواهد بود اما به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) «امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده است». حقیقتی که همواره یادش، راه و اندیشه اش جاودانه و زنده خواهد ماند.

و بی شک نقش معمار کبیر انقلاب این بزرگ مرد همیشه جاودان تاریخ در طول سال‌های پیروزی انقلاب اسلامی و بویژه در قیام خونین 15 خرداد 1342 که نقطه‌ی عطف مبارزات مردم بااستکبار، طاغوت و در برکندن ریشه‌ی بیداد بود، بی مانند است.

 در این فرصت؛ اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ قیام خونین 15خرداد 1342 و شهدای گلگون کفن و مظلومش، سی و دومین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) را به پیشگاه مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) و به عموم مردم شریف ایران اسلامی و به ویژه به شهروندان متدین و انقلابی شهر ارومیه تسلیت عرض می نمایم و امید است که بتوانیم با پاسداری از آرمان های والای امام راحل و ادامه دادن راه شهدا جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی ایران عزیز اسلامی بیش تر از گذشته تلاش نمائیم .

مجید آقازاده

شهردار ارومیه

نویسنده: روابط عمومی/جمعه, 14 خرداد,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (70)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان