• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

پیام شهردار ارومیه به مناسبت 14 تیر روز شهرداری و دهیاری

پیام شهردار ارومیه به مناسبت 14 تیر روز شهرداری و دهیاری

شهردار ارومیه طی پیامی 14 تیر،  روز شهرداری و دهیاری را تبریک گفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ مجید آقازاده، شهردار ارومیه با صدور پیامی 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را تبریک گفت. در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
14تیر؛ هر سال فرصتی بس ارزشمند است تا از خدمتگزاران مردم در عرصه مدیریت شهری و روستایی که خالصانه در جهت رشد و شکوفایی شهر و روستا تلاش می کنند یاد و تجلیل به عمل آید .
بی شک شهرداری ها و دهیاری ها نقش بسیار مهم و کلیدی در توسعه و عمران شهری و روستایی دارند؛ شکوفایی و توسعه ای که با تلاش و پشتکار تمامی خادمان و تلاشگران حوزه مدیریت شهری و روستایی با تکیه بر مشارکت مردمی تحقق می یابد.
پیوسته ما خدمتگزاران مردم در عرصه مدیریت شهری و روستا باید با برنامه ریزی های علمی و نوین در جهت ارائه خدمات شایسته و بی منت مسیر رشد یکسان و همه جانبه را هموار و فضایی مطلوب و ارتقاء کیفیت زندگی را با توزیع عادلانه خدمات را رقم بزنیم؛ ارایه خدمات مطلوبی که  منجر به رضایت مندی همگانی و اعتماد مردمی که  بزرگترین سرمایه شهرداری‌ها و دهیاری‌هاست، می شود.
اینجانب ضمن تبریک چهاردهم تیرماه، روز و هفته خجسته شهرداری و دهیاری به همه تلاشگران عرصه خدمت در شهر و روستا، از فعالیت های شبانه روزی کارکنان زحمتکش و خدوم شهرداری ارومیه و  همراهی و همدلی اعضای شورای اسلامی و سایر دستگاه های اجرایی در تحقق  عمران و آبادانی شهری نهایت تشکر و قدردانی را نموده و توفیقات روز افزون توام با مانایی و سلامتی برای همه خدمتگزاران خدوم و راستین را از درگاه خداوند سبحان آرزومندم و امیدوارم با همت و تلاش همه فعالان عرصه مدیریت شهری و روستایی فردای بهتر و شکوفاتر برای مردم شهرها و روستاهای ایران عزیزمان رقم بزنیم.
مجید آقازاده
شهردار ارومیه

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 15 تیر,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (48)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان