• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

چهره ارومیه با کاشت بیش از 4 میلیون بوته گل بهاری شده است

چهره ارومیه با کاشت بیش از 4 میلیون بوته گل بهاری شده است

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت:  بیش از ۴ میلیون بوته انواع گل های رنگارنگ فصلی در بلوارها، میادین، معابر و بوستان های سطح شهر در آستانه فصل بهار کاشته می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ علی شایگان بیان کرد: در این روزهای سخت و درگیری با ویروس کرونا،  سبز بانان سخت کوش و تلاش گر با انگیزه ایجاد محیطی با طراوت و بهاری سعی در تزریق روح امید و شادی در فضاهای عمومی سطح شهر را دارند و در این راستا با کاشت انواع گل های رنگارنگ فصلی فضای معابر و بوستان ها را بهاری کرده اند.

وی در ادامه بیان کرد:  تماشای گل و بوییدن آن موجب آرامش و امیدواری برای انسان می باشد که این موضوع توسط دانشمندان و محققان اثبات گردیده است.

شایگان افزود: امسال در جهت زیبا سازی منظر و سیمای شهری در فاز اول کاشت گلهای فصلی تعداد بیش از ۴ میلیون بوته انواع گلهای الوان در سطح شهر ارومیه کاشته می شود.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 28 اسفند,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (85)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان