• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

کارگروه توسعه محلات شهر ارومیه با حضور نخبگان تشکیل می‌شود

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه:

کارگروه توسعه محلات شهر ارومیه با حضور نخبگان تشکیل می‌شود

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه گفت:  کارگروه توسعه محلات شهر ارومیه با حضور نخبگان تشکیل می‌شود.

به گزارش ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه، علیرضا دشتی معاون فرهنگی هنری گردشگری این سازمان با اشاره به این که سیاست گذاری های سازمان فرهنگی در راستای فراهم سازی زیرساخت های فرهنگی، هنری و گردشگری شهر ارومیه است، بیان کرد: فرهنگسراهای سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی، ظرفیت توانمند این معاونت در محلات شهر ارومیه جهت اجرای مناسبت های دینی، مذهبی، ملی و تقویمی هستند.
وی ادامه داد:  سیاست گذاری اجرای برنامه های این معاونت با توجه به محدودیت های حال حاضر کرونا در بستر فضای مجازی مدیریت می‌شود که با همکاری و تعامل تشکل های غیر دولتی و مردم نهاد درصدد تشکیل شرایط لازم جهت ایجاد فضای مشارکت و همفکری با تشکیل کارگروههای تخصصی و سهیم کردن صاحب نظرات دانشگاهی و حوزوی به عنوان سرمایه های فرهنگی و اجتماعی با فرهنگسراها به سمت اهداف تسهیل گری هستیم.
به گفته دشتی در تدوین برنامه های سال ۱۴۰۰ معاونت فرهنگی هنری و گردشگری سرفصل های نشاط و اعتماد اجتماعی، توجه به معرفت دینی، ارتقا هویت شهری و شهروندی، توسعه آموزش شهروندی، ترویج سلامت اجتماعی ‌و توانمند سازی اقشار آسیب پذیر فرهنگی و اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 04 اردیبهشت,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (89)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان