• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

کاشت گل های بهاری شب بو در سطح شهر ارومیه تداوم دارد

کاشت گل های بهاری شب بو در سطح شهر ارومیه تداوم دارد

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت:  برای ایجاد محیط شهری مناسب و آرام  و ایجاد  نشاط در بین شهروندان سازمان اقدام به کاشت انواع گل های فصلی و دائمی در میادین ، بلوارها و پارک های سطح شهر کرده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ علی شایگان زیبا سازی منظر شهری را بسیار تاثیرگذار در ایجاد روحیه نشاط و سلامت شهروندان دانست و افزود: در طول چند ماه آینده با کاشت گل های فصلی و دائمی در سطح شهر و معابر بر زیبایی بصری شهر به میزان قابل توجهی اضافه خواهد شد.

وی ادامه داد: تمام گل های کاشته شده توسط واحد تولیدات سازمان  تولید شده و علاوه برایجاد زیبایی منظر شهری، خودکفایی وکاهش هزینه های خرید گل در راستای رونق تولید گام های اساسی برداشته شده است.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه با اشاره به کاشت 4میلیون بوته گل  در سطح شهر با آغاز بهار، اظهار کرد:  در حال حاضر کاشت گل های بهاری چون شب بو در نقاط مختلف شهر در حال اجرا است .

وی خاطر نشان کرد: تمام تلاش سازمان در راستای افزایش طراوت، شادابی و سرسبزی در جای جای شهر است  و ارتقای کیفیت فعالیت ها و رضایتمندی شهروندان به طور مستمر در دستور کار سازمان قرار دارد و با یاری خدا امیدواریم با تعامل و همکاری شهروندان با سازمان،  محیطی سالم و زیبا را برای شهرمان به ارمغان آوریم.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 25 فروردین,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (54)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان