• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

کلنگ آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبر نوری اختصاصی شهرداری ارومیه به زمین خورد

با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛

کلنگ آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبر نوری اختصاصی شهرداری ارومیه به زمین خورد

مراسم آغاز عملیات اجرایی فیبر نوری اختصاصی شهرداری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در میدان انقلاب ارومیه با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه، استاندار استان آذربایجان غربی  و  مسئولان دولتی و شهری استان  به زمین خورد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، عصر دیروز؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اقدام به افتتاح آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبر نوری اختصاصی شهرداری ارومیه با هزینه اجرایی چهارصدمیلیاردریال و با سرمایه گذاری بخش خصوصی کرد. 

پروژه اختصاصی فیبر نوری شهرداری ارومیه در فاز نخست به طول 67 کیلومتر توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری و با مشارکت بخش خصوصی در مدت یکسال اجرا می شود که این پروژه تنها یکی از 13 پروژه شهر هوشمند ارومیه بوده که 12 پروژه از این تعداد آماده افتتاح و بهره برداری هستند.

ارومیه جزء پنج شهر نخست کشور در حوزه شهر هوشمند بوده و با اقدامات سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه شاهد ارتقاء خدمات رسانی در حوزه های مدیریت شهری به شهروندان و کاهش مراجعات مردم به شهرداری و همچنین توسعه دولت الکترونیک خواهیم بود.

امکان توسعه خدمات الکترونیک،  فراهم سازی بستر اصلی پیاده سازی اینترنت اشیاء در سطح شهر،  تأمین بستر ارتباط پرسرعت جهت انتقال حجم وسیع اطلاعات میان واحدهای تابعه شهرداری و مراکز تجاری، اداری، آموزشی و مسکونی و ایجاد زیرساخت جهت راه اندازی مرکز کنترل ترافیک از جمله این مزایا هستند.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 21 شهریور,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (133)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان