• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

کمربندی دوم شهر ارومیه در حال اجرا است

کمربندی دوم شهر ارومیه در حال اجرا است

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه گفت: عملیات اجرایی بتن ریزی دیوار ۶ کیلومتر ۰۶۰+۱ پروژه کمربندی دوم شهر ارومیه در حال انجام است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  محمد کاظم زوار بیان کرد:  اجرای ساخت کمربندی دوم به طول 42 کیلومتر ازسال 96بعد از اتمام مطالعات وارد فاز اجرایی شد که سهم شهرداری از ساخت این کمربندی به طول 27 کیلومتر از تقاطع غیر هم سطح سرو تا جاده اشنویه است و مابقی اجرا از جاده اشنویه تا تقاطع غیر هم سطح بر عهده اداره راه شهرسازی استان است .

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی بیش از 45 درصد فاز اول کمربندی دوم ، عنوان کرد: فاز اول به طول 5/7 کیلومتر با 7 تقاطع غیر هم سطح از محل پل شهیدلر کورپسی – سرو - انهر در دست ساخت است .

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه با بیان اینکه فاز دوم کمربندی دوم از جاده انهر تا جاده بند به طول 10 کیلومتر وارد فاز اجرایی می شود، عنوان کرد:  فاز سوم از جاده بند تا جاده اشنویه(ایستگاه ارومیه –مراغه ) به اتمام می رسد و مابقی فازها از ایستگاه تا تقاطع غیر هم سطح سرو است .

وی با بیان اینکه کمربندی دوم شهر ارومیه با ایجاد 22 تقاطع غیر همسطح در دست اجرا است، اظهار کرد: میزان اعتبار برای اتمام این پروژه در حدود 1300 میلیارد تومان است .

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 25 فروردین,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (125)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان