• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

کوچه های با 50 درصد پیشرفت فیزیکی  ساخت و ساز آسفالت می شود

کوچه های با 50 درصد پیشرفت فیزیکی ساخت و ساز آسفالت می شود

شهردار ارومیه پس از مطالعه گزارشات مردمی از طریق سامانه 137، دستور مرمت و آسفالت کوچه ها با 50درصد پیشرفت فیزیکی در ساخت و ساز را صادر کرد. 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، طی  صبح امروز، جلسه ای با حضور شهردار, رئیس سازمان عمران , معاون خدمات شهری , معاون فنی عمرانی , مدیریت بازرسی , مدیر حراست و مدیر روابط عمومی در دفتر جلسات شهرداری ارومیه برگزار و در این جلسه مقرر شد که از روز شنبه 5 مهرماه در یک حرکت جهادی تمامی امکانات مناطق جهت رفع مشکل نوارهای حفاری، کوچه های خاکی و روکش آسفالت در اختیار سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری قرار گیرد.
حضرت پور، شهردار ارومیه پس از مطالعه گزارشات مردمی که از طریق سامانه 137 در اختیار داشت دستور مرمت و آسفالت کوچه ها با 50 درصد پیشرفت فیزیکی در ساخت و ساز را صادر کرد.
وی افزود:  همچنین شن ریزی مناطقی با پیشرفت فیزیکی زیر 50درصد را در دستور کار سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری قرار داد.
شهردار ارومیه پس از تقسیم وظایف , خواستار ارایه گزارش هفتگی تا اتمام روند این پروژه ها شد و همچنین  طبق گزارشات مردمی از طریق سامانه 137 , با توجه به نیاز ترمیم و آسفالت کوچه های منطقه 3 , این منطقه در اولویت کاری قرار گرفت.
بر این اساس از روز شنبه 5مهرماه به مدت 15 روز ضمن شناسایی نوارهای حفاری , مراحل شن ریزی صورت می گیرد و تا قبل از شروع بارندگی , ترمیم و آسفالت کوچه ها پایان  یابد.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 03 مهر,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (65)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان