• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

گام دوم ساماندهی مشاغل شهری اجرایی می شود/ اجرای شیوه نامه های خدمات شهری در رفع مشکلات ساماندهی مشاغل مزاحم شهری

گام دوم ساماندهی مشاغل شهری اجرایی می شود/ اجرای شیوه نامه های خدمات شهری در رفع مشکلات ساماندهی مشاغل مزاحم شهری

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: مکان یابی درست و صحیح برای مشاغل مزاحم می تواند بیشتر معضلات اجتماعی را رفع کند.
 

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ حسین پناهی  عنوان کرد:  امروز موضوع صنوف آهن فروشان ، تعمیرات خودرو، ضایعات فروشان، خرده فروشان خیابان خرمشهر یک تهدید اجتماعی برای شهر ارومیه محسوب می‌شود.
وی افزود:  با وجود ابلاغ مصوبات متعدد در جهت رفع مشاغل مزاحم امروز بار دیگر شاهد جولان مشاغل مزاحم و سد معبر در سطح شهر ارومیه هستیم.
پناهی بیان کرد:  تقویت مصوبات گذشته مدیریت شهری در راستای رفع موانع و نواقصات مشاغل مزاحم یک امر ضروری و تاثیر گذار است.
وی با بیان اینکه در راستای ساماندهی مشاغل مزاحم باید گام دوم ساماندهی و اجرایی شود، عنوان کرد:  اجرای شیوه نامه های خدمات شهری می تواند بسیاری از مشکلات و معضلات مربوط به ساماندهی های مشاغل مزاحم را رفع کند.
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه اذعان کرد:  مکان یابی برای شغل های فاقد مکان ، ساماندهی وانت بارها که هم موجب بر هم زدن فضای زیبای شهری شده است و هم از لحاظ بهداشتی می‌توانند یک تهدید برای اجتماع شوند ، راه اندازی بازار های روز و شب و میوه و تره‌بار  در محلات می توانند مفید واقع شوند.
وی گفت:  نگاه درآمد پایدار با ایجاد زیرساخت های لازم و راه اندازی بازارچه و بازارهای میوه و تره بار می تواند به درآمد شهرداری مفید واقع شود.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 14 دی,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (47)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان