• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

گام های بلند سازمان در رسیدن به خودکفایی و کاهش هزینه ها

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه گفت:

گام های بلند سازمان در رسیدن به خودکفایی و کاهش هزینه ها

در راستای فرایند مکان سازی جهت حفظ زیبایی های ظاهری شهر، سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه در زمینه طراحی و ساخت المان های مناسبتی در هر زمان تلاش های بسیار و چشمگیری کرده است.

 به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ بهمن تمجیدی، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه بیان کرد:  سازمان در حوزه مبلمان شهری، نور پردازی، مجسمه سازی – آذین بندی و غیره با هدف رسیدن به خودکفایی کامل گام های اساسی برداشته و ساخت و نصب اکثر مبلمان های شهری، تندیس ها و المانه ای مورد نیاز در سطح شهر با کمترین هزینه و با استفاده از ضایعات المان های قبلی توسط تلاشگران در حوزه معاونت زیبا سازی انجام می گیرد که از کیفیت بالا و ماندگاری بیشتری برخوردار است.
وی ادامه داد:   مبلمان شهری نقش بسیارموثری در ارتقای کیفی منظر شهری دارد و مجسمه های شهری به عنوان المان و احجام به یاد ماندنی بیشتر در ذهن مردم و شهروندان عزیز جای گرفته و موجب ثبت خاطراتی ارزشمند می شوند.
تمجیدی گفت:  علی رغم تلاش مدیریت شهری در زیباسازی  و منظر شهری متاسفانه افرادی مبادرت به آسیب رساندن به مبلمان شهری می کنند که این موضوع بی اعتنایی به مقررات اجتماعی و نادیده گرفتن حقوق سایر شهروندان است.
وی اظهار کرد:  خسارت به دیوار نوشته ها،  چراغ های روشنایی، نیمکت ها و سطل های زباله در پارک ها و سایر نقاط شهر و آسیب رساندن به المان ها و سرویس های بهداشتی از جمله مشکلاتی است که مدیریت شهری هزینه سنگین بابت اصلاح و ترمیم و بهسازی آن پرداخت می کند؛ هزینه ای که در حقیقت از جیب عموم شهروندان است و می شد صرف دوباره کاری امور نگردد.  

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 19 خرداد,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (68)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان