• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

یادآوری تاریخ نباید منجر به اختلاف شود

شهردار ارومیه:

یادآوری تاریخ نباید منجر به اختلاف شود

شهردار ارومیه گفت: اتحاد و همدلی روزافزون تمامی طیف ها و جناح ها فارغ از سیاست زدگی و گروه بندی های قومی- مذهبی را برای پیشرفت و توسعه شهر و استانمان بدون انکار حقایق و واقعیتهای موجود آرزو دارم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، شهردار ارومیه با توجه به فضای رسانه ای اجتماعی اخیر شهر ارومیه و استان آذربایجان غربی طی پیامی یادآور شد:

"تاریخ هیچگاه از یاد نمی رود اما یادآوری آن نیز نباید منجر به اختلاف و تفرقه در جامعه شود.

این موضوع هم در سخنان استاندار محترم مشهود و هم مورد تاکید بنده ست و ما باید از تاریخ عبرت بگیریم برای حرکت رو به رشد در آینده و توسعه پایدار و همه جانبه در سرزمینمان.

جیلولوق بدون شک تاریخ ماست و غفلت از آن جایز نیست، همانطور که در برنامه زنده رادیویی شهریمیز بر موضوع روز دانشجو تاکید کردم و روی سخنم در آن برنامه حول محور شهادت سه دانشجو به خاطر مبارزه با استعمار بود و باز تاکید می کنم که تاریخ اگر فراموش شود، از سوی دشمنان این کشور دوباره تکرار می شود.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از استاندار محترم، رسانه ها و افکارعمومی جهت مدیریت درست و در مسیر عاقلانه و مصلحت اندیشانه ماجرای اخیر، اتحاد و همدلی روزافزون تمامی طیف ها و جناح ها فارغ از سیاست زدگی و گروه بندی های قومی- مذهبی را برای پیشرفت و توسعه شهر و استانمان بدون انکار حقایق و واقعیتهای موجود آرزو دارم.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 19 آذر,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (297)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان