• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

یخ زدایی و برف روبی معابر درون شهری در حال انجام است /آمادگی کامل برای بارش‌های بعدی

یخ زدایی و برف روبی معابر درون شهری در حال انجام است /آمادگی کامل برای بارش‌های بعدی

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه گفت:  از دیروز تا صبح امروز  نیرو‌های شهرداری مشغول فعالیت برای مناسب سازی و پاکسازی معابر ناشی از بارش های برف  بوده اند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  امیر سحابی بیان کرد: با آغاز بارش ها از دیروز،  نیروی های مدیریت شهری در آماه باش کامل بوده و با برف روبی معابر هم اکنون شاهد تسهیل در رفت و آمدهای شهری هستیم.

وی افزود:  نیروها و ماشین آلات شهرداری ارومیه برای بارش های بعدی  بنا بر اعلام کارشناسانان هوا شناسی در آمادگی کامل قرار دارند.

سحابی با اشاره به بارش برف و سنگینی آن بروی شاخه درختان، اظهار کرد:  نیروهای مدیریت شهری همزمان با آغاز بارش ها نسبت به انجام عملیات برف تکانی درختان اقدام کردند .

وی از شهروندان در خواست کرد با برف تکان درختان مقابل درب منازل ، در امر برف تکانی درختان نیروی شهرداری را  یاریگر معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه باشند .

سحابی با اشاره به تسهیل در تردد های شهری و کاهش ترافیک در هسته مرکزی از شهروندان در خواست کرد که از تردد خودرهای تک سرنشین در معابر اجتناب ورزند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان ارومیه ای می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه آبگرفتگی با شماره‌های 137 در ارتباط باشند تا موارد در اسرع وقت پی‌ گیری شود.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 24 دی,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (75)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان