• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

یکی از شعارهایم هوشمند سازی شهرداری و مبارزه با فساد است/ اجرایی شدن سیاست هوای پاک با توسعه خدمات الکترونیکی/ پنج کیلومتر جدید به ۷۲ کیلومتر فیبر نوری شهرداری اضافه می شود

شهردار ارومیه:

یکی از شعارهایم هوشمند سازی شهرداری و مبارزه با فساد است/ اجرایی شدن سیاست هوای پاک با توسعه خدمات الکترونیکی/ پنج کیلومتر جدید به ۷۲ کیلومتر فیبر نوری شهرداری اضافه می شود

شهردار ارومیه گفت: یکی از شعارهایم هوشمندسازی شهرداری و مبارزه با فساد است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه، مجید آقازاده در آیین رونمایی از سامانه شهروندسپاری شهرداری منطقه سه اظهار کرد:  از زحمات همکاران شهرداری منطقه سه و فاوا تقدیر و تشکر می کنم.
وی افزود: یکی از شعارهای بنده و برنامه هایی که به شورا ارائه دادم بحث هوشمندسازی شهرداری و مبارزه با فساد و برقراری انضباط اداری بوده که جز مطالبات مردمی نیز است. 
شهردار ارومیه گفت: امروز شاهد مراسم رونمایی سومین منطقه از پنج منطقه شهرداری کلانشهر ارومیه در خصوص  شهروندسپاری هستیم و  بحث سامانه شهروند سپاری یکی از آیتم هایی است که می تواند هم در انضباط اداری هم در  مبارزه با فساد اداری نقش اساسی را ایفا کند.
آقازاده ادامه داد: با الکترونیکی شدن خدمات هیچ دخل و تصرفی در ارائه خدمات اتفاق نمی افتد و همکاران محترم شهرداری تحت فشار مقامات سیاسی، اجرایی و رفیق بازی برای انجام برخی تخلفات تحت فشار قرار نمی گیرند و از سویی شهروندان نیز خیلی راحت و فقط با مراجعه به سامانه از منازلشان می تواند خدمات مختلف شهرداری را دریافت کنند.
وی با اشاره به مزایای توسعه خدمات غیرحضوری و اهداف کلان آن تصریح کرد: با توسعه شهرداری الکترونیک قانون هوای پاک اجرا خواهد شد و ترافیک شهر  و مراجعات به شهرداری ها کاهش می یابد، اعتماد مردم به خاطر اینکه دخل و تصرفی در ارائه خدمات وجود ندارد،جلب می شود.

آقازاده با اشاره به افتتاح فیبرنوری اختصاصی شهرداری به عنوان زیرساخت اصلی توسعه شهر و شهرداری هوشمند عنوان کرد:  همچنین افتتاح ۷۲ کیلومتر فیبر نوری برای استفاده از  این ظرفیت ها و پتانسیل ها، گام های  مثبت و اساسی بود که از طریق سازمان فناوری اطلاعات برداشته شد و بنده تقدیر و تشکر می کنم از تک تک عزیزانی که در این زمینه زحمت کشیده اند.
وی افزود: طی صحبت هایی که انجام شده برای پنج کیلومتر فیبرنوری اضافه نیز  اعلام نیاز شد که قرار بر این شد مکاتبات انجام گیرد و ما نیز استقبال و حمایت می کنیم. 
آقازاده تأکید کرد: یکسری تفاهم نامه ها مبادله شده که از معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی می خواهم  در اسرع وقت عملیاتی کنند تا در تمام زمینه ها برای توسعه شهری گامهایی عملی داریم.
شهردار ارومیه با تشکر از زحمات پرسنل سازمان فاوا شهرداری خاطرنشان کرد: ان شاء الله  اعتمادی که در دیدگاه مردم  نسبت به شهرداری خدشه دار شده بود  با تلاش و همت شما عزیزان و بنده در کنار شما به شهرداری ارومیه بازگردد.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 16 تیر,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (56)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان