• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

یک هزارو 195 فقره ماموریت آتش نشانی در سطح شهر ارومیه روی داد

طی سال 97 ؛

یک هزارو 195 فقره ماموریت آتش نشانی در سطح شهر ارومیه روی داد

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردار ارومیه گفت: 1494 فقره ماموریت در طول سال  97 به وقوع پیوست.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ ابراهیم شاد قوشچی با اشاره به انجام تعداد 1494 فقره ماموریت آتش نشانی در طول سال 97 ، اظهار کرد: در طول یک سال گذشته تعداد یک هزارو 494 فقره ماموریت آتش نشانی در شهرستان ارومیه انجام شده است.

وی افزود: از تعداد یک هزار و 494  ماموریت آتش نشانی شهرداری ارومیه طی سال گذشته تعداد یک هزار و 159 مورد  به حوادث داخل شهر و بقیه مربوط به حوادث خارج از شهر است.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه با بیان اینکه امسال بیشترین سهم ماموریت های آتش نشانی را محبوس ماندن در آسانسور و آتش سوزی منزل به خود اختصاص داده است، گفت:  آتش سوزی قطعات خالی شهر و واحد های آپارتمانی در رتبه های بعدی بودند که این قطعات خالی بعلت پوشیده بودن با علف های خشک باعث گسترش آتش به سایر نقاط شده است.

شاد قوشچی ادامه داد: در حال حاضر حوادثی چون گیر افتادن در آسانسور در واحد های مسکونی  در حال افزایش است.

وی با اشاره به برنامه مدل تعالی سازمان  در پنج سال آینده ، بیان کرد: در برنامه پنج ساله سازمان موضوعاتی چون  توسعه ایستگاهای آتش نشانی برابر استانداردهای جهانی،  نیازسنجی درباره خرید تجهیزات ، ارتقا سامانه بی سیم با توجه به افزایش حوادث، افزایش تعامل با سازمان های  ارگان های اجرایی، اقدامات لازم  جهت تعبیه  تجهیزات ایمنی در بافت فرسوده گنجانده شده است.

شاد قوشچی ادامه داد: همچنین جمع آوری اطلاعات جمیعتی و خانوارها و واحدهای مسکونی در صورت وقوع حادثه، بروز رسانی اطلاعات پرسنل سازمان و آموزش آنها، گسترش آموزش های شهروندی و استقرار افسر ایمنی برای حفاظت پرسنل آتش نشانی و به کارگیری سخنگوی آتش نشانی جهت ارائه گزارشات در مواقع بحران و حادثه و   اجرای طرح  جذب آتش نشان دواطلب مدنظر است.

وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی ایمنی و پیشگیرانه، اظهار کرد:  سالانه  تعداد بیشماری از دانش آموزان مدارس تحت آموزش‌ های آتش‌ نشانی قرار می ‌گیرند و کودکان مراکز پیش ‌دبستانی و مهد کودک نیز برای آموزش ‌های لازم به آموزش سازمان آتش‌ نشانی اعزام می ‌شوند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: سال گذشته حدود 20 هزار دانش آموز و 15 هزار شهروند در سطح شهر ارومیه تحت آموزش های پیشگیرانه آتش نشانی قرار گرفتند .

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 29 فروردین,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (73)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان