• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

 پناهی ؛عضو هيئت رئيسه شوراي اسلامي شهر اروميه: ادامه راه امام(ره) عزت و اقتدار نصيب ايران اسلامي كرد

پناهی ؛عضو هيئت رئيسه شوراي اسلامي شهر اروميه: ادامه راه امام(ره) عزت و اقتدار نصيب ايران اسلامي كرد

حسین پناهی گفت: با وجود اينكه انقلاب اسلامي در 35 سال گذشته خدمات زيادي به مردم ارائه كرده است و اين خدمات قابل قياس با دوران طاغوت نيست اما هنوز مردم با عزت و شوكت ايران اسلامي،شايسته خدمات بيشتري هستند.

حسين پناهي در گفتگو با جام جم با تبريك ايام دهه فجر و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان انقلاب، گفت: ايام دهه فجر كه توسط بنيانگذار جمهوري اسلامي به اين نام ناميده شد،يك دهه تشريفاتي نيست بلكه برگرفته از قرآن و سوره فجر و نيز يك اصل اساسي است.

وي با بيان اينكه انقلاب اسلامي داراي يك عقبه قرآني است،اضافه كرد: امام راحل با الهام از سوره فجر و با ايمان و توكل به خدا و اراده راسخ،احساس شكست ناپذيري رژيم طاغوت را كه قدرت هاي بزرگ حامي آن بودند،فرو ریخت، آنگونه كه قلعه هاي قوم عاد فرو ريخت.

پناهي همچنين با تأکید بر ضرورت بازبيني و نگاه قرآني به ایام دهه فجر و نيز تبيين صحيح آن براي نسل جوان را كه ممكن است دچار فراموشي تاریخي شده باشد،نسبت به عقبه قرآني انقلاب اسلامي آگاه نمود.

وي،نواختن زنگ انقلاب در مدارس را نيز مصداق قرآني و بانگ پيروزي حق برباطل دانست و افزود:ملت، بويژه جوانان ايران اسلامی نبايد در مقابل استكبار سست شوند زيرا استكبار شكننده است آنگونه كه امام راحل با انقلاب خود همينه استكبار را فرو ريخت.

پناهي افزود: برگزاري جلسات مختلف براي افزايش آگاهي مردم و بيان مسائل مختلف روز جامعه،امري ضروري در راستاي خنثي سازي توطئه هاي دشمنان است.

وي گفت: انقلاب اسلامي ايران كه در سايه رهنمودهاي معمار كبير انقلاب به پيروزي رسيد با توجهات رهبر معظم انقلاب و پشتوانه عظيم مردم اينك جشن 35 سالگي خود را برگزار مي كند كه اميدواريم همچون سه دهه گذشته تا تحويل انقلاب به صاحب اصلي آن،حكومت ولايت فقيه همچنان تداوم داشته باشد.

عضو كميسيون فرهنگي و اجتماعي شوراي اسلامي شهر اروميه اظهار داشت:اگر چه در چند سال اخير مشكلات اقتصادي فراوان در كشور وجود داشت ولي مسئولان در سايه همكاري و همراهي ملت توانستند جامعه و كشور را حفظ كنند.

وي ابراز اميدواري كرد با تلاش و تدبير دولتمردان و مسؤلان شاهد تحول در جامعه و كاهش فشارهاي اقتصادي به مردم باشيم.

پناهي پيروزي انقلاب اسلامي را يك اقدام هنرمندانه و تأثير گذار از سوي امام خميني(ره) عنوان كرد و گفت:معمار كبير انقلاب اسلامي با اين اقدام تمام اقشار مردم را در نقاط مختلف كشور تحت تأثير قرار دادند و با ايجاد تحول دروني در جامعه،انقلاب اسلامي ايران را رقم زدند.

عضو هيأت رئيسه شوراي اسلامي شهر اروميه افزود:  اين جوشش و خروش در سايه رهنمود هاي ولايت فقيه بايد براي نسل هاي آينده استمرار داشته باشد.

وي گفت: دهه فجر انقلاب تجلي اراده مردم در پياده شدن احكام نوراني دين مبين و تشكيل حكومت اسلامي به رهبري فقيه عادلي است كه احياگر اسلام در قرن معاصر بود.

پناهي ادامه داد: مردم آذربايجان غربي در حساسترين موقعيت،سي و پنجمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي را آغاز مي كنند و اين به نمايش گذاشتن اقتدار و عزتمندي در عرصه بين المللي است.

عضو هيأت رئيسه شوراي اسلامي شهر اروميه و استاد دانشگاه تصريح كرد:كشور امروز چالش ها و فشارهاي زيادي را از سوي دشمنان تحمل مي كند و بايد با وحدت و يكپارچگي تمام توطئه هاي آنها را خنثي كنيم.

حسين پناهي در پايان خاطر نشان كرد:ملت ايران بر ادامه راه امام پافشاري مي كند زيرا راه امام راحل حق بود و ادامه آن عزت و شرف نصيب ايران اسلامي كرد .

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 27 بهمن,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (585)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان