اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

10ویژه برنامه فرهنگی به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت در سطح شهر برگزار می شود
خانم مریم نقی پور
/ دسته ها: اخبار شهرداری

10ویژه برنامه فرهنگی به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت در سطح شهر برگزار می شود

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه :

به گزارش ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ حجت الاسلام و المسلمین سیامک نصری مقدم با اشاره به فضا سازی شهر به مناسبت هفته وحدت، عنوان کرد:  فضاسازی و تبلیغات محیطی شهر به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در حال انجام است. 
وی افزود:  فضاسازی مقابل سازمان ها و مناطق 5 گانه شهرداری ارومیه نیز با نصب بنر مناسبتی و ریسه های رنگی انجام شده است.
حجت الاسلام نصری مقدم با بیان این که امسال 10 ویژه برنامه فرهنگی به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت برگزار می شود، گفت: امسال برنامه های گرامیداشت به مانند سال گذشته بدلیل شرایط خاص ناشی از بیماری کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی و بیشتر بصورت مجازی برگزار می شود.
وی تهیه کلیپ و نماهنگ با محوریت پیامبر در فضای مجازی و تلویزیون شهری، دیدار با روحانیون اهل تسنن، تهیه پوسترهای مناسبتی ویژه ناوگان حمل و نقل عمومی، تولید عکس نوشته، پوستر و اینفوگرافیک در فضای مجازی با موضوع یکی از اخلاق حسنه پیامبر (ص)، تولید پادکست با موضوع خوانش متن ادبی و شعر با موضوع پیامبر اکرم (ص) با نام رحمت سسی، نوشتن متن های زیبا درباره حضرت محمد (ص) و ارسال به اداره ارتباطات را از جمله برنامه های گرامیداشت هفته وحدت عنوان کرد.
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه با بیان این که به مناسبت هفته وحدت غبار روبی مزار شهدا در روز پنجشنبه برگزار می شود، اظهار کرد: در این هفته با خانواده معظم شهدای شاخص شیعه و سنی دیدار انجام می شود.
وی با اشاره به برگزاری جشن میلاد، عنوان کرد: جشن شادی با گروه 40 دف و کاروان شادی با شعار من محمد «ص» را دوست دارم با رعایت پروتکل های بهداشتی در نقاط مختلف سطح شهراجرا می شود.
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه افزود: همچنین به مناسبت هفته وحدت و میلاد باسعادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)، آسمان شهر نور باران می شود.

Print
79 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان