• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

2هزار شهروند عضو طرح دوام هستند

مدیر بحران شهرداری ارومیه :

2هزار شهروند عضو طرح دوام هستند

مدیر بحران شهرداری ارومیه گفت:  1500الی 2 هزار نفر از آموزش  های طرح داوطلب واکنش اضطراری(دوام)  بهر مند شده اند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  حامد صفاری بیان کرد:  1500الی 2 هزار نفر از آموزش طرح داوطلب واکنش اضطراری(دوام)  بهره مند شده اند و در حال حاضر عضو دوام هستند.
وی با بیان اینکه طرح داوطلب واکنش اضطراری(دوام) در محلات شهر ارومیه ازسال 95 آغاز شده است، اظهارکرد:  آموزش این  طرح برای شهروندان در فرهنگسراهای شهرداری ارومیه انجام شد .
صفاری با اشاره به اجرای طرح داوطلب واکنش اضطراری ، گفت:  با اجرای این طرح،  در محلات فرهنگ خود امدادی و دگر امدادی را در بین شهروندان  ترویج  داده می شود.
وی افزایش آگاهی مردم درباره بلایای طبیعی، کاهش خسارات مالی و جانی شهروندان، مشارکت مردم در تصمیم گیری و ارتقای ظرفیت توان مقابله در مواقع بحران از اهداف اصلی اجرای طرح عنوان کرد.
مدیر بحران شهرداری ارومیه آشنایی با مبانی مدیریت بحران، کمک‌های اولیه، اصول و مبانی اطفای حریق، روان‌شناسی بحران، جستجو و نجات و پدافند غیر عامل را از سرفصل آموزشی طرح  دوام برشمرد.
وی خاطر نشان کرد: همچنین جهت آمادگی شهروندان در مقابله با هر گونه بحران احتمالی،  مانور های زیستی شیمیایی و مانوارهای زلزله برگزار شده است.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 18 بهمن,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (83)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان