• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

260فقره عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات انجام شده است

طی خرداد ماه سال جاری؛

260فقره عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات انجام شده است

 رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت:  طی  خرداد ماهه سال جاری،  260 فقره عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات  در سطح شهر انجام شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین اللملل شهرداری ارومیه؛  ابراهیم شاد قوشچی با بیان اینکه طی خرداد ماه سال جاری، 260 فقره عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات انجام شده است، بیان کرد:  تعداد خودروهای شرکت کننده در عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات  به تعداد 174 خودرو اطفاء حریق و 96 خودرو امداد و نجات بود.
وی برگزاری آزمون آمادگی جسمانی از کلیه پرسنل عملیاتی سازمان توسط کارشناسان اداره آموزش و تربیت بدنی سازمان، برگزاری آزمون آمادگی جسمانی از پرسنل عملیاتی،  برگزاری دوره آموزشی آشنایی با نسل جدید آسانسورها با اساتید مجرب برای تمامی پرسنل عملیاتی و برگزاری کلاس های مقابله با اقدام به خودکشی برای  افسران شیفت، جانشین افسران شیفت و گروه امداد و نجات  از جمله دوره های  آموزشی  برگزار شده در خردادماه عنوان کرد.
شاد قوشچی با بیان این که حوادث حریق وآتش‌ سوزی به دلیل افزایش جمعیت و خطاهای انسانی و ایجاد نوعی از کاربری‌ها پیوسته روبه افزایش است، عنوان کرد:  باوجود هوشمندسازی ساختمان‌های مسکونی و تجاری شاهد افزایش آمار حریق و آتش سوزی در سطح شهر هستیم.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 09 تیر,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (62)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان