اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

برنامه‌های مدیریت شهری در سایه تلاش کارگران زحمتکش عملیاتی می شود/نقش و جایگاه قشر کارگر برای مدیریت شهری بسیار ارزشمند و اثربخش است

شهردار ارومیه گفت: برنامه‌های مدیریت شهری در سایه تلاش کارگران زحمتکش عملیاتی می شود، کارگرانی که همواره در صف اجرا هستند.

درختان و درختچه های شهر ارومیه سمپاشی می شود

عملیات سمپاشی بهاره نوبت اول درختان و درختچه های سطح شهر ارومیه با هدف جلوگیری از طغیان شته ها و کرم برگ خوار، کنترل آفات گیاهی و سلامت و شادابی درختان و محافظت از محیط زیست انجام می شود .

سیلاب ناشی از بارندگی در خیابان آبشناسان کنترل و مهار شد

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه گفت: با راهبری و تمهیدات مدیریت شهری و سایر عوامل فنی و اجرایی سازمان، سیلاب ناشی از بارندگی های اخیر در منطقه شهید آبشناسان کنترل و مهار شد.

دیدار مردمی سرپرست شهرداری منطقه چهار ارومیه با اهالی ساکن محله آغداش

سرپرست شهرداری منطقه چهار ارومیه با حضور در جمع شهروندان ساکن محله آغداش در شب عید سعید فطر با آنها به گفتگو پرداخت.

روشنایی محل عملیات اجرایی احداث دایک خاکی در منطقه آبشناسان رودکی تامین شد

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه گفت: عملیات نصب پروژکتور جهت تامین روشنایی محل احداث دایک خاکی و مهار سیلاب در منطقه آبشناسان رودکی جهت سهولت ماشین آلات شهرداری برای انجام عملیات در حال اجرا است.

تلاش بی وقفه سازمان‌های خدمات رسان شهرداری ارومیه برای رفع مشکلات ناشی از بارندگی‌های اخیر

پرسنل، ماشین آلات و تجهیزات ۴ ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه از حوالی ساعت ۲۲ شب گذشته(۱۱ اردیبهشت) و با شدت گرفتن بارش رحمت الهی در مناطق آسیب دیده و سیل خیز سطح شهر مستقر شده و همچنان بدون وقفه در حال رفع مسایل و مشکلات ناشی از این رویداد طبیعی هستند.

جلسه توجیهی مسئولین و کارشناسان ارتباطات واحدهای تابعه شهرداری ارومیه برگزار شد

با حضور ۲۱ نفر از مسئولین و کارشناسان ارتباطات معاونتها، سازمانها و مدیریتهای شهرداری ارومیه، دومین جلسه توجیهی نحوه اطلاع رسانی و کاربری آژانس خبری ارومیه برای حاضرین تبیین شد.

آماده باش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه به مناسبت عید سعید فطر

به گفته مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه، این سازمان در روز سعید فطر در آماده باش کامل قرار خواهد داشت.

تلاش شبانه روزی ماشین آلات و پاکبانان شهرداری ارومیه برای رفع آبگرفتگی و شست و شوی معابر

در پی بارش باران از یکشنبه شب در شهر ارومیه ماشین آلات و پاکبانان سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه جهت رفع آبگرفتگی معابر و شست و شوی گل و لای خیابان‌ها در آماده باش کامل قرار گرفتند.

تداوم لکه گیری و ترمیم پوشش چمن رفوژ میانی بلوارهای سطح شهر ارومیه

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه گفت: لکه گیری و ترمیم پوشش چمن رفوژ میانی بلوارهای سطح شهر تداوم دارد.

1234568101112131415انتها
دی ان ان