اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

عملیات پاکسازی و شستشوی معابر بلوار رودکی با تلاش پاکبانان ستاد مدیریت بحران شهرداری خاتمه یافت

با تلاش شبانه پاکبانان ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری ارومیه؛ عملیات پاکسازی، تنظیف و شستشوی معابر بلوار رودکی که از دیشب آغاز و تا اذان صبح امروز ادامه داشت؛ خاتمه یافت.

عملیات ایمن سازی کانال دیزج سیاوش اجرا شد

در راستای سیاست های کلی مدیریت شهری و تاکیدات دکتر حسین مهدی زاده شهردار ارومیه مبنی بر اجرای عملیات عمرانی در سطح مناطق ۵ گانه، عملیات ایمن سازی کانال دیزج سیاوش در سطح منطقه پنج شهری اجرا شد.

الکترونیکی شدن تمامی ارجاعات ماده صد شهرداری، سرعت رسیدگی به پرونده ها را افزایش می دهد

در راستای الکترونیکی شدن ارجاعات کمیسیون ماده صد شهرداری و افزایش سرعت رسیدگی به پرونده ها،۷۲۱ فقره پرونده به صورت الکترونیکی به کارشناسان ارجاع شد.

شهرداری منطقه ۴ ارومیه در شیفت بعد از ظهر پاسخگوی شهروندان خواهد بود

طبق برنامه ریزی های بعمل آمده؛ جهت رسیدگی به امور شهر و شهروندان، شهرداری منطقه چهار در شیفت بعد‌ از ظهر نیز دایر و آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به شهروندان خواهد بود.

مدیر منطقه ۴ شهرداری ارومیه راسا در صحنه عملیات تخلیه سیلاب از منازل برخی شهروندان حاضر شد

به دنبال نفوذ سیلاب به منازل تعدادی از شهروندان در کوی ۱۱ خیابان شهید فتحی ارومیه، سرپرست مدیریت منطقه ۴ شهرداری راسا در محل حاضر و بر عملیات تخلیه آبهای سطحی از این منازل نظارت کرد.

سرپرست جدید مرکز سلامت و توسعه پایدار شهرداری ارومیه معارفه شد

مراسم معارفه سرپرست مرکز سلامت و توسعه پایدار شهرداری ارومیه با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارومیه و جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد .

برگزاری مراسم جشن روز معلم از سوی فرهنگسرای محمد رسول الله(ص)

در آستانه عید سعید فطر و همزمان با روز و آغاز هفته معلم، فرهنگسرای محمدرسول الله ارومیه، سلسله جشن های شادی مناسبتی برای همین منظور را در مدارس منطقه اجرا کرد.

تجلیل سرپرست فرهنگسرای حاجی پیرلو از معلمان منطقه

همزمان با روز معلم و آغاز هفته گرامیداشت مقام معلم، سرپرست فرهنگسرای حاجی پیرلو با حضور در مدارس این منطقه و تقدیم شاخه گل، این مناسبت را به پرسنل این مدارس تبریک گفت.

زیر گذرهای شهری به صورت مستمر بازدید و کنترل می شود

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه گفت: با هدف جلوگیری از آب گرفتگی، زیرگذرهای سطح شهر از سوی اکیپ‌های آماده سازمان به صورت مستمر بازدید و کنترل می شود.

نتایج هفته سوم مسابقات فوتسال جام رمضان شهرداری ارومیه

هفته سوم مسابقات فوتسال جام رمضان ویژه پرسنل شهرداری و واحدهای تابعه، روز شنبه با برگزاری سه بازی انجام یافت و تیمهای آتش نشانی، شهرداری منطقه سه و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی موفق شدند حریفان خود را شکست دهند.

تداوم عملیات رنگ آمیزی تیرهای روشنایی سطح شهر ارومیه

طرح رنگ آمیزی پایه ها و تیرهای روشنایی در سطح معابر و بلوارهای سطح شهر توسط واحد زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه تداوم دارد .

شهردار ارومیه با تعدادی از کارگران دیدار و گفتگو کرد

به مناسبت یازدهم اردیبهشت، روز جهانی کارگر، شهردار ارومیه با حضور سرزده در تعدادی از کارگاههای عمرانی و خدماتی، با تقدیم شاخه گل برای یکایک کارگران، ضمن تبریک این روز، دقایقی با آنان گفت­و­گو کرد.

معابر خیابان شهید پیام در حال زیرسازی است

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه گفت: در راستای ارائه خدمات عمرانی مطلوب به شهروندان و جلب رضایت آنان با دستورات ویژه دکتر حسین مهدی زاده شهردار ارومیه، عملیات اجرایی زیرسازی خیابان شهید پیام در حال اجرا است.

 

اجرای عملیات آزادسازی کوی پنجم شهید جهانگیرزاده منطقه پنج شهری

در راستای سیاست های کلی مدیریت شهری و تاکیدات دکتر حسین مهدی زاده شهردار ارومیه مبنی بر اجرای عملیات عمرانی در سطح مناطق ۵ گانه، عملیات اجرایی آزادسازی کوی پنجم شهید جهانگیرزاده واقع در انتهای خیابان ارتش در حال اجرا است .

سرپرست شهرداری منطقه یک شهر ارومیه از نقاط حادثه خیز منطقه بازدید کرد

صبح امروز، سرپرست شهرداری منطقه یک شهر ارومیه از نقاط حادثه خیز منطقه با هدف جلوگیری از بروز حوادث احتمالی از ریزش خاک در مجاورت ساختمانی های مسکونی بازدید میدانی کرد.

به مناسبت عید سعید فطر، گلدان های چوبی در معابر شهری جانمایی شد

در راستای سیاست های کلی مدیریت شهری و تاکیدات دکتر مهدی زاده شهردار ارومیه مبنی بر زیباسازی محیط و منظر شهری، گلدان های چوبی با تلفیقی از انواع گل با تلاش همکاران سازمان سیما و منظر شهری شهرداری ارومیه به مناسبت عید سعید فطر در سطح شهر جانمایی شد.

اولین34567810121314151617انتها
دی ان ان