اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

اجرای عملیات آزادسازی کوی پنجم شهید جهانگیرزاده منطقه پنج شهری

در راستای سیاست های کلی مدیریت شهری و تاکیدات دکتر حسین مهدی زاده شهردار ارومیه مبنی بر اجرای عملیات عمرانی در سطح مناطق ۵ گانه، عملیات اجرایی آزادسازی کوی پنجم شهید جهانگیرزاده واقع در انتهای خیابان ارتش در حال اجرا است .

سرپرست شهرداری منطقه یک شهر ارومیه از نقاط حادثه خیز منطقه بازدید کرد

صبح امروز، سرپرست شهرداری منطقه یک شهر ارومیه از نقاط حادثه خیز منطقه با هدف جلوگیری از بروز حوادث احتمالی از ریزش خاک در مجاورت ساختمانی های مسکونی بازدید میدانی کرد.

به مناسبت عید سعید فطر، گلدان های چوبی در معابر شهری جانمایی شد

در راستای سیاست های کلی مدیریت شهری و تاکیدات دکتر مهدی زاده شهردار ارومیه مبنی بر زیباسازی محیط و منظر شهری، گلدان های چوبی با تلفیقی از انواع گل با تلاش همکاران سازمان سیما و منظر شهری شهرداری ارومیه به مناسبت عید سعید فطر در سطح شهر جانمایی شد.

شهردار ارومیه روز جهانی کارگر را تبریک گفت

دکتر حسین مهدی زاده در پیامی، با اشاره به فرارسیدن یازدهم اردیبهشت، روز جهانی کارگر، توسعه و پیشرفت و بالندگی ایران اسلامی را در سایه ارج‌نهادن به مقام کارگران و نهادینه سازی فرهنگ کار و تولید و تلاش شرافتمندانه دانست.

طرح ویژه بافت تاریخی ۳۰۷ هکتاری شهر ارومیه تهیه می‌شود

بر اساس تصمیمات جلسه‌ای که با حضور سیدهادی احمدی روئینی، مدیرکل دفتر حفظ و احیاء بناها، بافت‌ها و محوطه‌های تاریخی وزارت میراث فرهنگی در محل معاونت امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی تشکیل شد، طرح ویژه بافت تاریخی ۳۰۷ هکتاری شهر ارومیه تهیه می‌شود.

100گلدان چوبی با انواع گل به مناسبت عید سعید فطر در معابر شهری جانمایی می شود

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه گفت: به مناسبت عید سعید فطر، عملیات کاشت و آماده سازی گلدان های چوبی با انواع گل جهت جانمایی در معابر شهری درمحل نهالستان دیگاله درحال انجام است.

جلسه توجیهی رابطین فرهنگسراهای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه برگزار شد

جلسه توجیهی رابطین فرهنگسراهای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه برگزار شد.

عملیات متعدد عمرانی در باغ رضوان ارومیه تداوم دارد

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه گفت: در راستای سیاست های مدیریت شهری و تاکیدات دکتر حسین مهدی‌زاده شهردار، عملیات متعدد عمرانی در باغ رضوان در حال اجرا است.

اولین34567810121314151617انتها
دی ان ان