اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

ورودی های شهر ارومیه در حال پاکسازی است

در اجرای دستور دکتر حسین مهدی‌زاده شهردار ارومیه پیرامون ساماندهی ورودی های شهر، نخاله برداری و پاکسازی مبادی ورودی شهر توسط ستاد خاک و نخاله سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در حال انجام است.

جلسه هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری با حضور شهردار ارومیه برگزار شد

جلسه هیأت عالی سرمایه‌گذاری شهرداری ارومیه با حضور دکتر حسین مهدی‌زاده شهردار ارومیه و دیگر اعضای این هیأت که روز دوشنبه 29 فروردین ماه در محل سالن جلسات شهید سلیمانی برگزار شد.

طی حکمی از سوی شهردار ارومیه، کرم صفری سرپرست مدیریت منطقه 4 شهرداری شد

با حکم دکتر حسین مهدی زاده شهردار ارومیه عصر امروز(دوشنبه 29 فروردین)، کرم صفری به عنوان سرپرست مدیریت منطقه 4 شهرداری معارفه و از زحمات علی صادق قالقاچی در این مسئولیت تقدیر شد.

علی صادق قلقاچی سرپرست مدیریت منطقه یک شهرداری ارومیه شد

مراسم معارفه سرپرست شهرداری منطقه یک شهر ارومیه با حضور دکتر حسین مهدی زاده، شهردار و جمعی از معاونین و مدیران شهرداری در محل سالن جلسات شهید سلیمانی این شهرداری برگزار شد.

سرپرست جدید معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری ارومیه معارفه شد

در مراسمی که در دفتر شهردار ارومیه برگزار شد،  ابراهیم صفری به عنوان سرپرست معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری ارومیه معارفه شد.

نمایندگان شهردار ارومیه از همکار حادثه دیده سازمان ماشین آلات عیادت کردند

با دستور دکتر حسین مهدی زاده شهردار ارومیه، مدیر، معاون و همکاران اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، با حضور در منزل رحیم خدایاری، همکار اداره ماشین آلات، از وی عیادت کردند.

اجرای عملیات اصلاح هندسی، زیرسازی و آسفالت در خیابان نیلوفر منطقه سه شهر ارومیه

مدیر منطقه ۳ شهرداری ارومیه گفت: در تداوم عملیات عمرانی در سطح منطقه، عملیات اصلاح هندسی، زیر سازی و آسفالت در خیابان نیلوفر در حال اجرا است.

آتش سوزی در انبار بازیافت ضایعات کارتن و پلاستیک با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد

آتش سوزی در یک باب انبار و بازیافت ضایعات کارتن و پلاستیک واقع در جاده چی چست با حضور به موقع آتش نشانان ایستگاه شماره یک مهار و خاموش شد.

حضور شهردار ارومیه در مراسم سان و رژه نیروهای مسلح به مناسبت روز ارتش

صبح امروز، مراسم سان و رژه نیروهای مسلح به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه، دکتر حسین مهدی زاده شهردار ارومیه، فرماندهان ارشد نظامی، مسئولان استانی و شهری، خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم همزمان با سراسر کشور در شهر ارومیه برگزار شد.

آتش نشانان شهرداری ارومیه در مراسم رژه نیروهای مسلح در روز ارتش در آماده باش کامل بودند

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت:  آتش نشانان شهرداری ارومیه در مراسم رژه نیروهای مسلح در روز ارتش در آماده باش کامل بودند.

اولین78910111214161718192021انتها
دی ان ان