اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

سرپرست جدید معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری ارومیه معارفه شد

در مراسمی که در دفتر شهردار ارومیه برگزار شد،  ابراهیم صفری به عنوان سرپرست معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری ارومیه معارفه شد.

نمایندگان شهردار ارومیه از همکار حادثه دیده سازمان ماشین آلات عیادت کردند

با دستور دکتر حسین مهدی زاده شهردار ارومیه، مدیر، معاون و همکاران اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، با حضور در منزل رحیم خدایاری، همکار اداره ماشین آلات، از وی عیادت کردند.

اجرای عملیات اصلاح هندسی، زیرسازی و آسفالت در خیابان نیلوفر منطقه سه شهر ارومیه

مدیر منطقه ۳ شهرداری ارومیه گفت: در تداوم عملیات عمرانی در سطح منطقه، عملیات اصلاح هندسی، زیر سازی و آسفالت در خیابان نیلوفر در حال اجرا است.

آتش سوزی در انبار بازیافت ضایعات کارتن و پلاستیک با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد

آتش سوزی در یک باب انبار و بازیافت ضایعات کارتن و پلاستیک واقع در جاده چی چست با حضور به موقع آتش نشانان ایستگاه شماره یک مهار و خاموش شد.

حضور شهردار ارومیه در مراسم سان و رژه نیروهای مسلح به مناسبت روز ارتش

صبح امروز، مراسم سان و رژه نیروهای مسلح به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه، دکتر حسین مهدی زاده شهردار ارومیه، فرماندهان ارشد نظامی، مسئولان استانی و شهری، خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم همزمان با سراسر کشور در شهر ارومیه برگزار شد.

آتش نشانان شهرداری ارومیه در مراسم رژه نیروهای مسلح در روز ارتش در آماده باش کامل بودند

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت:  آتش نشانان شهرداری ارومیه در مراسم رژه نیروهای مسلح در روز ارتش در آماده باش کامل بودند.

شهردار ارومیه از آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه کمربندی سبز و پارک ‌‌‌های در دست ساخت بازدید میدانی کرد

در این بازدید سرزده دکتر حسین مهدی‌زاده از نزدیک در جریان روند امورات اجرایی و مشکلات پروژه های در دست ساخت قرار گرفت و بر مرتفع شدن نواقصات موجود در این پروژه ها تاکید کرد.

جمعی از فرماندهان قرارگاه منطقه‌ ای شمال غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران تجلیل شدند

در آستانه ۲۹ فروردین، روز ارتش و در آیین ویژه‌ای، جمعی از فرماندهان قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی از سوی دکتر حسین مهدی زاده شهردار ارومیه تجلیل شدند.

اولین78910111214161718192021انتها
دی ان ان