• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

ایمن سازی وسایل بازی کودکان در بوستان های شهری ارومیه

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه گفت:  وسایل بازی کودکان در بوستان های شهری با هدف حفظ ایمنی و تامین سلامتی کودکان ساماندهی و ایمن می‌شود.

مرمت و بهسازی معابر خیابان شهید کوهنورد در حال اجراست

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه گفت: در راستای تاکیدات شهردار ارومیه مبنی بر آسفالت معابر شهری ، اجرای عملیات مرمت و لکه گیری معابر خیابان شهید کوهنورد در حال اجراست.

کمترازدوهفته تا پایان مهلت بهره مندی ازمزایای طرح تشویقی پرداخت خوش حسابی باقیست

معاون مالی و اقتصادی شهردارارومیه گفت: کمترازدوهفته تا پایان مهلت بهره مندی ازمزایای طرح تشویقی پرداخت خوش حسابی باقیست.

شهرداری منطقه سه ارومیه بر روی دیوارهای حائل مساکن مهر طرزیلو، جان پناه می سازد

در راستای پیشگیری از حوادث غیرمترقبه و ایمن سازی دیوارهای مساکن مهر منطقه طرزیلوی ارومیه، عملیات ساخت جان پناه بر روی دیوارهای حائل این مجتمع در حال اجراست.

جلسه کمیته درآمد شهرداری منطقه پنج برگزار شد

با حضور مسئول حراست، بازرسی، معاونین شهرسازی، مالی و اقتصادی، خدمات شهری، مسئول حقوقی، درآمد، ماده ۱۰۰ و اداره صدور مجوزهای شهرداری منطقه ۵ ارومیه، جلسه کمیته درآمد این منطقه برگزار شد.

برنامه‌های مدیریت شهری در سایه تلاش کارگران زحمتکش عملیاتی می شود/نقش و جایگاه قشر کارگر برای مدیریت شهری بسیار ارزشمند و اثربخش است

شهردار ارومیه گفت: برنامه‌های مدیریت شهری در سایه تلاش کارگران زحمتکش عملیاتی می شود، کارگرانی که همواره در صف اجرا هستند.

درختان و درختچه های شهر ارومیه سمپاشی می شود

عملیات سمپاشی بهاره نوبت اول درختان و درختچه های سطح شهر ارومیه با هدف جلوگیری از طغیان شته ها و کرم برگ خوار، کنترل آفات گیاهی و سلامت و شادابی درختان و محافظت از محیط زیست انجام می شود .

اولین891011121315171819202122انتها
دی ان ان