اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

تیم‌های عملیاتی آتش‌نشانی شهرداری ارومیه در آماده باش کامل است

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: تیم های عملیاتی آتش نشانی در شب چهارشنبه‌ آخر سال برای حفظ ایمنی شهروندان در آماده باش کامل است.

برگزاری شورای فرهنگ عمومی آذربایجان غربی با حضور شهردار ارومیه

شورای فرهنگ عمومی آذربایجان غربی با حضور شهردار ارومیه در محل دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه  ارومیه برگزار شد.

رییس جشنواره شهرنگار با داوران بخش عکس و آثار هنری دیدار و گفتگو کرد

رییس نخستین جشنواره رسانه ای و هنری شهرنگار همزمان با برگزاری جلسه داوری بخش عکس و آثار هنری این جشنواره به هیات داوران و دبیر این بخش دیدار و گفتگو کرد.
 

بازدید شهردار ارومیه از گلخانه‌های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری

دکتر حسین مهدی‌زاده صبح امروز در بازدید سرزده از گلخانه‌های شهرداری ارومیه در جریان روند پرورش و تولید گل‌ها و گیاهان مورد نیاز برای فضاهای سبز شهری قرار گرفت.

بازسازی و نوسازی نمای داخلی تونل امامت در حال اجرا است

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه گفت: با دستور دکتر حسین مهدی‌زاده شهردار ارومیه، عملیات بازسازی و نوسازی نمای داخلی تونل امامت در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

مسابقات والیبال جام پرچم با معرفی تیم‌های برتر به کار خود پایان داد

امشب، مراسم اختتامیه مسابقات والیبال جام پرچم با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه در محل سالن ۲۰۰۰ نفری فرهنگسرای جوان برگزار شد.

نقطه از شهر ارومیه، مجهز به ۱۶ دوربین‌ ثبت مکانیزه تخلف سرعت شد

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری ارومیه گفت: در آستانه سال جدید، ۱۶ دوربین‌ ثبت مکانیزه تخلف سرعت در ۴ نقطه از سطح شهر نصب شده است.

 

از سوی دکتر حسین مهدی‌زاده شهردار ارومیه؛ عوامل فیلم "موقعیت مهدی" تجلیل شدند

عصر امروز شهردار ارومیه در اکران مردمی فیلم "موقعیت مهدی" در سینمای ایران حضور یافته و در کنار مردم به تماشای این فیلم نشست.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ارومیه از نمایشگاه "سیاه-سفید-خاکستری" بازدید کرد

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ارومیه عصر روز گذشته از نمایشگاه آثار سیاه قلم هنرمندان ارومیه در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری ارشاد بازدید کرد.

بلیط رایگان سئانس‌های اول و دوم فیلم موقعیت مهدی در سینما ایران ارومیه به شهروندان اختصاص می یابد

بر اساس دستور دکتر حسین مهدی‌زاده شهردار ارومیه به واحد ارتباطات و اموربین الملل شهرداری،  قریب به ۴۰۰ عدد بلیط اکران مردمی فیلم موقعیت مهدی در سئانس‌های اول و دوم از سوی شهرداری تهیه و مقرر گردید که بصورت رایگان برای عموم علاقمندان اختصاص یابد.

بوی بهار می‌رسد

گل‌های تولیدی در گلخانه‌های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه آماده انتقال برای کاشت در معابر شهری جهت استقبال از بهار ۱۴۰۱ است.

طرح جهادی آسفالت معابر مناطق 5گانه شهر ارومیه در حال اجرا است

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه گفت: عملیات عمرانی بهسازی و آسفالت معابر مناطق ۵گانه شهر با جدیت در حال اجرا است.

اولین11121314151618202122232425انتها
دی ان ان