• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

ستارگان باریج اسانس کاشان بار دیگر مقابل ارومی ها زانو زدند

به گزارش سایت باشگاه شهرداری ارومیه، تیم والیبال شهرداری ارومیه در بازی رفت مرحله پلی آف لیگ برتر در کاشان به مصاف باریج اسانس این شهر رفت و در نهایت با حساب 3 بر یک به پیروزی دست یافت

جوابیه روابط عمومی شهرداری ارومیه به مطالب مندرج در سایتهای خبری

یک شهر خوب با هفتصد هزار شهردار/ مسئول محترم سایت دورنا نیوز با سلام، احتراما ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری امورات شهری آن سایت محترم در خصوص درج خبری پیرامون مصاحبه رادیویی مهندس صفری معاون فنی و عمرانی شهردار در خصوص سوال یکی از شهروندان محترم در خصوص سنگ فرش خیابان شیخ تپه و جوابیه مهندس صفری به شهروند محترم و همچنین حضور ایشان در ابواب...

فاز اول تقاطع امامت آماده بهره برداری شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، پروژه تقاطع امامت که در نیمه اول سال 92، عملیات اجرایی آن آغاز گردید، فاز اول زیرگذر تقاطع امامت با صرف اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال در شرف بهره برداری می باشد.

طی حکمی از سوی شهردار ارومیه، امین احمدزاده، سرپرست مدیریت پیشگیری شهرداری ارومیه شد

به گزارش پایگاه خبری شهرداری ارومیه، امین احمدزاده از سوی شهردار ارومیه به عنوان سرپرست مدیریت پیشگیری منصوب و از خدمات و زحمات مسعود شیخی، مدیر سابق تقدیر به عمل آمد. 

طی حکمی از سوی شهردار ارومیه، خیراله ماهری سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری ارومیه شد

به گزارش پایگاه خبری شهرداری ارومیه، خیراله ماهری، از سوی شهردار ارومیه به عنوان سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری ارومیه منصوب و از زحمات و تلاش های مجتبی علیزاده، مدیر عامل سابق سازمان بهسازی و نوسازی تقدیر به عمل آمد.

طی حکمی از سوی شهردار ارومیه، پرویز پیری، سرپرست اداره املاک شهرداری ارومیه شد

به گزارش پایگاه خبری شهرداری ارومیه، پرویز پیری طی حکمی از سوی شهردار ارومیه به عنوان سرپرست اداره املاک شهرداری ارومیه منصوب و از خدمات و تلاش های خیراله ماهری مدیر سابق اداره املاک تقدیر به عمل آمد.

بهسازی راه‌های ارتباطی به باغ رضوان ارومیه

به گزارش پایگاه خبری شهرداری ارومیه و به نقل از روابط عمومی سازمان خدمات موتوری، عربعلی بهمن‌خواه گفت: با توجه به اینکه لزوم بازبینی در مسیرهای ارتباطی باغ رضوان ارومیه احساس  می‌شد طرح بهسازی و تعریض این راه‌های ارتباطی در راستای سهولت تردد زائران اهل قبور در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

استاندار آذربایجان غربی : پروژه میدان امام (ره)محرک بهبود بافت فرسوده ارومیه است

استاندار آذربایجان غربی گفت: پروژه میدان امام (ره)محرک بهبود بافت فرسوده ارومیه است که باید توجه ویژه ای به بهبود این فضا در راستای نوسازی بافت فرسوده شهری مرکز استان کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه : برگزاری مزایده و مناقصات به شهردار محترم ابلاغ ، تا از فروردین سال آتی بودجه ی تصویبی، اجرایی گردد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر  پرویز جلیلی در آیین افتتاحیه پروژهای عمرانی و فرهنگی در قالب جشن بزرگ انقلاب از بررسی و  تصویب  بودجه ی چهار منطقه شهرداری و تمام سازمانهای تابعه خبر دادو گفت : طی روزهای آینده نیز بودجه کل شهرداری را تصویب و دستور برگزاری مناقصات و مزایده های را به شهردار محترم ابلاغ تا از...

پناهی ؛عضو هيئت رئيسه شوراي اسلامي شهر اروميه: ادامه راه امام(ره) عزت و اقتدار نصيب ايران اسلامي كرد

حسین پناهی گفت: با وجود اينكه انقلاب اسلامي در 35 سال گذشته خدمات زيادي به مردم ارائه كرده است و اين خدمات قابل قياس با دوران طاغوت نيست اما هنوز مردم با عزت و شوكت ايران اسلامي،شايسته خدمات بيشتري هستند.

دبير شوراي هماهنگي ترافيك استان گفت: امسال 9 ميليارد ريال در قالب اعتبارات ساماندهي حمل و نقل به شهرداري اروميه اختصاص يافت

پيمان آرامون در جلسه شوراي هماهنگي ترافيك استان كه با حضور معاون عمراني استاندار برگزارشد با اعلام اين خبر گفت: اين ميزيان اعتبار بايد در پروژه هاي اصلاح هندسي،‌ ساماندهي علائم افقي و عمودي و ايمن سازي عبور و مرور عابرين پياده هزينه شود.

معاون عمراني استاندار: 43 میلیارد ریال برای ساماندهی معابر شهری آذربایجان غربی توزیع شد

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: امسال 43 میلیارد ریال برای ساماندهی معابر شهری در شهرهای مختلف استان توزیع شده است.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان غربی تاکید کرد: ضرورت استفاده از ظرفیت و استعدادهای شهروندان و نخبگان در زمینه عمران شهری

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان غربی اظهار کرد: شورا و شهرداری باید ظرفیت ها و استعدادهای شهروندان و نخبگان را در زمینه عمران شهری شناسایی و از تجارب و دانش آنها استفاده کنند.

در جلسه شورای تامین مسکن و حمل و نقل استان مطرح شد: تاکید استاندار آذربایجان غربی بر رفع موانع پیش روی مساکن مهر استان

استاندار آذربایجان غربی در هفتاد و هشتمین جلسه شورای تامین مسکن و حمل و نقل استان گفت: مساکن مهر برای حمایت از قشر آسیب پذیر جامعه برنامه ریزی شده است و این مهم ایجاب می نماید تا مسئولین در خدمت رسانی های مختلف همواره بر این موضوع تاکید داشته باشند.

افتتاح مرکز خرید و فروش و نقل و انتقال تاکسی در شهر ارومیه

شهرداری ارومیه در راستای خدمات بهینه به ناوگان حمل و نقل درون شهری، نیز ساماندهی به خرید و فروش و نیز نقل و انتقال تاکسی های درون شهری اقدام به تأسیس مرکز خرید و فروش تاکسی نموده است.

ديدار اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار اروميه با قائم مقام وزیر بهداشت در استان و رئيس دانشگاه علوم پزشكي

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر اروميه،رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار اروميه با دكتر آقازاده، با قائم مقام وزیر بهداشت در استان و رئيس دانشگاه علوم پزشكي ديدار بعمل آوردند.

برگزاری مسابقه دو میدانی به مناسبت دهه فجر در ارومیه

به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه دو میدانی توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه برگزار شد و در پایان مراسم به نفرات برتر جوایز نفیسی اهداء شد.

شهردار ارومیه در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری ارومیه گفت: بهره برداری از تقاطع غیر همسطح امامت تا پایان بهمن ماه سالجاری

شهردار ارومیه در مراسم افتتاح 1324 میلیارد ریال از پروژه های خدماتی و عمرانی شهرداری ارومیه ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: تا پایان بهمن ماه سالجاری، پروژه تقاطع غیر همسطح امامت به بهره برداری می رسد.

 

اولین363364365366367368370372373374375376377انتها
دی ان ان