• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

افتتاح استراحتگاه مسافر و اتاق مادر و کودک سازمان پایانه های مسافربری به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر

سرپرست سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ارومیه ازایجاد اتاق مادر و کودک و استراحتگاه مسافر در پایانه مسافربری شهیدان کاملی خبر داد.

به مناسبت ایام الله دهه فجر؛ اولین دفتر نوسازی نمونه محله افتتاح می شود

به مناسبت ایام الله دهه فجر، اولین دفتر نوسازی نمونه محله با حضور مسئولین استانی و شهری در خیابان شهید باکری ارومیه افتتاح و به بهره برداری می رسد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه خبر داد: بهره برداری از 2 میلیون و 710 مترمربع آسفالت معابر در ایام الله دهه فجر

معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه اعلام کرد: تقاطع غیرهم سطح ابوذر با 9 حرکت ترافیکی و با صرف بیش از 81 میلیارد و  100میلیون تومان در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

جلسه هماهنگی شرکت در چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداریهای سراسر کشور

جلسه هماهنگی شرکت در چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداریهای سراسر کشور در شهرداری ارومیه با حضور معاونان شهردار و مدیر روابط عمومی برگزار شد.

رییس شورای اسلامی شهر ارومیه: واگذاری خدمات آب و برق و گاز برای شهرک شاهد هیچ منع قانونی ندارد

ساکنین شهرک والدین شاهد حضور شورای شهر و خواستار رسیدگی به مشکلات آنها و ارائه خدمات آب،برق و گاز از شرکتهای خدمات رسان در استان را شدند.

بررسی بودجه پیشنهادی سازمان آمار و فناوری در کمیسیون عمران و برنامه ریزی

جلسه کمیسیون عمران و بر نامه ریزیی و حمل و نقل با حضور رییس شورا ،اعضای کمیسیون ،مدیر مالی شهرداری و مدیر برنامه ریزی شهرداری ارومیه با ریاست رییس کمیسیون دکتر محمدی در خصوص بررسی بودجه پیشنهادی سازمان آمارو فناوری شهردار ارومیه برگزار شد.

تغییر نام بلوار خاتم الانبیا به خاتم الانبیا محمد رسول الله (ص)

مراسم تغییر نام بلوار خاتم الانبیای ارومیه به خاتم الانبیای محمد رسوال الله (ص) با حضور اعضای شورای اسلامی و شهردار ارومیه برگزار شد.

با حضور شهردار ارومیه برگزار شد: مراسم رونمایی از ماکت هواپیمای حامل امام (ره)

مراسم رونمایی از ماکت هواپیمای حامل امام خمینی (ره) در برابر شهرداری ارومیه با حضور رئیس شورای اسلامی و شهردار ارومیه و مسولین استانی و محلی برگزار شد.

پیام شهردار ارومیه به مناسبت فرا رسیدن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

12 بهمن طلیعه نویی در تاریخ انقلاب اسلامی است که نشان داد ملت ایران با تأسی از آموزه های دینی خود، راهی جز برقراری حکومت اسلامی را برای صلاح و فلاح دنیا و آخرت خود نمی بینند و در این راه تا پای جان ایستادگی می کند.

شهرداری ارومیه برگزار می كند: مسابقه اینترنتی بمناسبت «دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی»

اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ارومیه مسابقه اینترنتی را به مناسبت دهه فجر و سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می كند.

عضو کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه آلودگی بصری زیبایی شهرها را به یغما برده است

عضو کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: طی سال جاری سازمان زیبا سازی شهرداری ارومیه برای رفع آلودگی بصری از منظر شهری به زودن نوشته ها و برچسب های تبلیغاتی در سطحی به میزان 15000 متر مربع اقدام کرد.

اولین363364365366367368370372373374375376377انتها
دی ان ان