اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

مصدومیت و جانفشانی پرسنل پیشگیری در راستای برخورد با تخلفات شهری

به گزارش روابط عمومی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری ارومیه مدیر پیشگیری با اشاره به عملیات گسترده این مدیریت و نواحی تابعه در برخورد با متخلفین ساختمانی از عزم جدی این مجموعه برای مقابله با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز و تخلفات شهری در محدوده استحفاظی شهر خبر داد

ارومیه، شهر خوشه های زرین و یاقوتی انگور

اولین جشنواره ملی انگور با عنوان "انگور ؛ ثروت پنهان"  در ارومیه از 20شهریور با حضور استانهای خراسان شمالی، آذربایجان غربی و شرقی، کردستان، قزوین و تهران به مدت یک هفته در محل کیلومتر 3 جاده سرو جنب پمپ بنزین برگزار می شود.

تودیع و معارفه اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه

مراسم تودیع اعضای دوره سوم و معارفه اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار گردید. به گزارش پایگاه خبری شهرداری ارومیه مراسم تودیع و معارفه اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه با حضور مدیران و مسئولان استانی و شهری این شهر در محل تالار همایش کانون بسیج جوانان ارومیه برگزارشد.

تعداد كميسيون هاي شوراي اسلامي شهر اروميه افزايش يافت

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شورا،  پرویز جلیلی، از افزايش تعداد كميسيون ها در شورای اسلامی شهر ارومیه خبر داد و گفت : در جلسه اي كه بدين منظور در صحن شورا برگزار شد مصوب گرديد كه تعداد كميسيون ها از سه کمیسیون به پنج کمیسیون افزایش یابد.

مراسم تحلیف چهارمین دوره شورای اسلامی شهراروميه

نخستین جلسه هر دوره شورا تحت ریاست مسن‌ترین عضو و با منشي گري دو نفر از جوان‌ترین اعضاء شورا تشکیل می‌شود که بر این اساس آقايان پرويز جليلي به عنوان رئيس سني و روح الله حضرتپور و مرتضي پيري به عنوان منشي ها اعلام شدند.

توسط استخر شهرداری ارومیه صورت گرفت :طرح استعداديابي شنا در اوقات فراغت

مدیر استخر شهرداری ارومیه از برگزاري رقابت‌هاي شنا ی بین استخری  در رده‌هاي سني  زیر 15 سال خبر داد و اظهار داشت: این مسابقات در مرحله اول و در بخش بانوان با هدف استعداد یابی برای گروه های سنی زیر 15 سال با شرکت 100 نفر  در  طی روز های  گذشته انجام گرفت .

بزرگداشت شهدای شهریور ماه شهرستان ارومیه

شهردار ارومیه در مراسم بزرگداشت مقام شامخ 250 شهید شهریور ماه ارومیه که در مسجد امام حسین ( ع) ارومیه برگزار گردید اظهار داشت: طی تفاهم نامه ای که فی ما بین امور ایثارگران شهرداری و سپاه شهدای ارومیه منعقد گردید ، مقرر شد به منظور پرداخت بیشتر به مقوله مهم دین و مذهب و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که از اولویت های اساسی فعالیتهای فرهنگی شهرداری می...

حضرت پور به عنوان شهردار ارومیه ابقا شد

محمد حضرت پور شهردار ارومیه در اولین جلسه منتخبین دوره چهارم شورای اسلامی شهر با توجه به برنامه های ارائه شده و سوابق ارزنده ایشان با اکثریت قاطع آراء به مدت 4 سال دیگر سکاندار شهرداری ارومیه گردید.

جمع آوری بیش از 110 متکدی از اول سال جاری درارومیه

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری ارومیه گفت: اکیپ های جمع آوری متکدی در سطح شهر ارومیه به صورت گشت های زمان بندی شده با هدف پاک سازی شهر از متکدیان به فعالیت خود ادامه می دهند و از اول سال جاری تا کنون بیش از 110 متکدی از سطح شهر جمع آوری و به مراجع قانونی تحویل داده شده است. 

ابراهیمی شهردار منطقه 2: ساماندهی مناطق دیگاله، جاده دریا و قره حسنلو در سالجاری

ابراهیمی در گفتگویی اظهار داشت: شهرداری منطقه 2 ارومیه در سال 91 و در پنج ماهه اول سالجاری اقدامات قابل توجهی را انجام داده است و پروژه های متعددی چون احداث کانال های سنگی دیگاله، جاده دریا، قره حسنلو و حاجی پیرلو برای دفع آبهای سطحی منطقه و جلوگیری از آبگرفتگی معابر و منازل، جدول کاری و زیرسازی معابر خاکی، ایجاد نرده پل های عابران پیاده،...

مسئول امور قراردادهای شهرداری ارومیه خبر داد: نظارت بر حسن اجرای آیین نامه معاملاتی در امور قراردادها

بهمن تمجیدی در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص عملکرد کلی واحد امور قراردادهای شهرداری ارومیه در سال 92 گفت: ارومیه در چهار ماهه اول سالجاری 56 مناقصه و 20 مزایده انجام داده است.

طی حکمی از سوی شهردار ارومیه سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری ارومیه منصوب شد

طی حکمی از سوی شهردار ارومیه، مجتبی علیزاده به عنوان سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری ارومیه منصوب گردید.

مراسم یادواره شهدای شهریور ماه شهرستان ارومیه

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و سالروز شهادت مردان عمل و کرامت شهیدان رجایی و باهنر و در راستای ارج نهان به مقام شامخ شهیدان، یادواره شهدای گرانقدار شهریور ماه شهرستان ارومیه، مراسمی بهمراه زیارت عاشورا با حضور پرسنل شهرداری برگزار گردید.

کلنگ زنی ساختمان نمازخانه و پایگاه سازمانهای زیباسازی و عمران

به پاس ارج نهادن به اقامه نماز جماعت در محیط اداری که نشان دهنده ی معنویت و نورانیت است. در هفته دولت روز دوشنبه مورخه 4/6/92 ساعت 10 صبح در محوطه سازمان عمران، مراسم کلنگ زنی نمازخانه ی سازمان های عمران و زیباسازی و محل پایگاه مقاومت شهید چمران، با حضور مدیران و معاونین شهرداری و فرماندهان نظامی و انتظامی، سپاه و بسیج برگزار گردید.
اولین366367368369370371372374376377378379380
دی ان ان