• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

اعلان عزای حسینی در ارومیه

مراسم اهتزاز پرچم و اعلان عزای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران وفادارش همچون سالهای گذشته با حضور عاشقان اهل بیت و سوگواران سرور و سالار شهیدان کربلا به میزبانی شهرداری ارومیه برگزار گردید.

رئیس کمیسون فرهنگی و اجتماعی: شورای شهر ارومیه از همه رشته های ورزشی حمایت می کند

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 12 مکان ورزشی در نقاط محروم شهر ارومیه ساخته می شود. محمدرضا علیزاده با بیان اینکه از زمان آغاز فعالیت چهارمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه، طرح های مختلفی در کمسیون فرهنگی و اجتماعی و نیز صحن شورا مطرح شده است، اظهار داشت: یکی از این طرح ها ساخت 12 مکان ورزشی در نقاط محروم شهر بود که...

تقدیر سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی از شهردار ارومیه

طی مراسمی حجت الاسلام و المسلمین فتاحی، قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی به از زحمات و تلاش های محمد حضرت پور شهردار ارومیه با اهداء لوح تقدیر و یک جلد کلام الله مجید تقدیر به عمل آورد.

بازدید اعضای کمیسون خدمات شهری از سازمان مدیریت پسماند ارومیه

اعضای محترم کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه از فعالیت های عمرانی و اجرایی سازمان مدیریت پسماند ارومیه بازدید بعمل آوردند. این بازدید که از ایستگاههای موقت میانی و سایت محل دفن برنامه های ارومیه و همچنین پیشرفت کاری احداث خط پردازش کارخانه کمپوست ارومیه که توسط بخش خصوصی در حال اجرا می باشد، بعمل آمد. اعضاء ضمن تقدیر و...

تجلیل از بازنشستگان شهرداری ارومیه به مناسبت روز خانواده و تکریم از بازنشستگان

  به مناسبت روز خانواده و تکریم از بازنشستگان، شهرداری ارومیه طی مراسمی از مقام شامخ بازنشستگان شهرداری ارومیه، تجلیل به عمل آورد. در این مراسم معاون اداری مالی شهرداری ارومیه با اشاره به مقام و ارزش بازنشستگان در کشور گفت: بازنشستگی به عنوان  امری مهم در زندگی همه شاغلان همواره مطرح بوده و به دلیل اهمیت بالای آن نگاه برنامه ریزان...

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه: فقط به قهرمانی فکر می کنیم

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: قرار گرفتن تیم ملی والیبال کشورمان بر قله رفیع آسیا موجب افتخار و غرور ملی برای تمامی ملت ایران است. ابراهیم وطن پرست در ادامه افزود: مسرت و خوشحالی این پیروزی غرور آفرین برای ما و مردم آذربایجان غربی زمانی بیشتر شد که شاهد درخشش سعید معروف به عنوان بهترین پاسور آسیا و ارزشمندترین بازیکن این دوره از...

برگزار ی دوره آموزشی نحوه سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار

با هدف  آشنایی کارکنان شهرداری با  نحوه سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار، یک دوره آموزشی 16 ساعته با همکاری مدیریت بورس منطقه ای آذربایجان غربی در محل مرکز آموزش ضمن خدمت شهرداری ارومیه برگزار گردید. در این دوره آموزشی 192 نفراز کارکنان در دو گروه  شرکت نمودند.

برگزار ی دوره آموزشی آشنایی با فرهنگ ترافیک

با عنایت به اهمیت و نقش ویژه ناوگان حمل و نقل عمومی در ترافیک شهری و در راستای اجرای مصوبات شورای ترافیک شهرستان،با همکاری کارشناسان راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی و معاونت برنامه ریزی شهرداری یک دوره آموزشی آشنایی با فرهنگ  ترافیک برای رانندگان شاغل در شهرداری و رانندگان سازمان های اتوبوسرانی و تاکسیرانی در محل مرکز آموزش ضمن خدمت...

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه: سوخت منازل مسکونی، کارخانه ها و تأسیسات درون شهری بخش عظیم آلودگی هوای شهر را شامل می شوند

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بیشترین درصد آلودگی هوای شهر، ناشی از آلودگی خودروهاست که تراکم بالایی در ارومیه دارند. محمد ستارپور با بیان اینکه ارومیه شهر پرجمعیت کشور است ادامه داد: مجموعه مدیریت شهری برای جلوگیری از آلودگی شهر، خود را موظف به همکاری با سازمان محیط زیست که متولی این امر است می دانند.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه: ناوگان اتوبوسرانی نقش بسزایی در حمل و نقل شهری دارد

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه از جابه جایی روزانه 450 هزار مسافر با ناوگان اتوبوسرانی ارومیه خبر داد. اسماعیل الماسی اظهار داشت: سازمان اتوبوسرانی ارومیه برای ارتقای سطح کمی و کیفی هستیم، حمل و نقل عمومی در شهر ارومیه روزانه 450 هزار مسافر جابه جا می کند.

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری ارومیه: سرانه فضای سبز در شهر ارومیه 8/5 مترمربع برای هر شهروند است

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری ارومیه اعلام کرد: سرانه فضای سبز در ارومیه8/5 مترمربع است. ولی مناف زاده اظهار داشت: فضای سبز شهر ارومیه از نظر اکولوژیکی با احتساب درختان معابر و بوستان ها در محدوده قانونی شهر حدود 600 هکتار است که برای هر شهروند 8/5 متر می شود.

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه: با اجرای طرح تفکیک زباله ها، 30 درصد کاهش تولید داشته ایم

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه گفت: کارخانه کمپوست ارومیه با بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان سالجاری به بهره برداری می رسد. مهرداد سلامتی با بیان اینکه فاز اول کارخانه خط پردازش تفکیک زباله با ظرفیت پذیرش 500 تن در روز طی چند روز گذشته به بهره برداری رسیده، اظهار داشت: فاز نخست این کارخانه با همکاری بخش خصوصی به اتمام رسیده است.

توزیع شناسنامه های شهروند الکترونیک

برابر  اعلام روابط عمومی سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری ارومیه، شناسنامه های شهروند الکترونیک از تاریخ 92/7/17 لغایت 92/7/19 در ساختمان شماره 2 شهرداری ارومیه واقع در خیابان ولیعصر با حضور تیم پشتیبانی شهروند الکترونیک ارومیه و مجریان دانشگاه تهران به مدت 3روز توزیع گردید.

آغاز عملیات آزاد سازی ورودی کمربندی خاتم الانبیاء با همکاری مدیریت پیشگیری شهرداری

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری  شهرداری ارومیه از آغاز عملیات  آزاد سازی ورودی کمربندی خاتم الانبیاء با همکاری مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری خبر داد.

تشدید برخورد با وانت بار های عامل سد معبر

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری از عقد قرار داد جدید و آغاز فصل جدیدی از همکاری با پلیس راهور شهرستان ارومیه خبرداد و گفت: برابر قرارداد  جدید و تفاهم های انجام گرفته با پلیس راهور برخورد با خودروهای عامل سد معبر كه به صورت غیر مجاز در معابر شهر ارومیه  اقدام به عرضه هرگونه کالا ، مواد غذایی و میوه و تره بار می کنند ، با هدف جلوگیری از...

فرماندار ارومیه بر لزوم نگاه جامع به مقوله ترافیک شهر ارومیه تاکید کرد

به گزارش سايت اطلاع رساني روابط عمومي فرمانداري اروميه ، دكتر شریف نژاد در جلسه هماهنگی شورای ترافیک شهر ارومیه با اشاره به اجرای طرح های عمرانی در راستای روان سازی ترافیک افزود معضل ترافیک تنها با عملیات عمرانی و نگاه سخت افزاری قابل حل نیست و ضروری است با نگاهی جامع و مدیریت یکپارچه و توجه ویژه به ابعاد نرم افزاری در این زمینه اقدام شود .

در آیین بازگشايي امتداد خيابان امام خميني(ره) اروميه مشاور عالی وزیر کشور تاکید کرد : لزوم به کارگیری فضای آزاد شده خیابان امام در جهت حفظ هویت تاریخی ارومیه

مشاور عالی وزیر كشور گفت: انتقال پادگان لشكر 64 به خارج از شهر و فضاي آزادسازي شده بايد بعنوان فرصتي براي مديريت شهري تلقي شده و در جهت حفظ هویت تاریخی ارومیه استفاده شود.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ارومیه: 35 درصد حمل و نقل درون شهری را تاکسی ها انجام می دهند

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ارومیه با اشاره به فعالیت روزانه بیش از 7 هزار تاکسی برای نقل و انتقال شهروندان اظهار داشت: 2 هزار و 607 دستگاه در قالب تاکسی گردشی در شهر ارومیه فعالیت می کنند.

مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ارومیه: ترمینال بین شهری ارومیه ساماندهی می شود

مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری ارومیه گفت: پایانه مسافربری شهرداری ارومیه توسعه می یابد. نادر اکبری با بیان اینکه وضعیت فعلی پایانه مسافربری شهرداری ارومیه نامناسب بوده  و به صورت کارشناسی ساخته نشده است، اظهار داشت: وضعیت فعلی ترمینال شهر ارومیه نه تنها در شأن شهر نبوده بلکه جوابگوی تعداد مسافران نیز نمی باشد.
اولین370371372373374375377379380381382383384انتها
دی ان ان