• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

دیدار مردمی چهره به چهره شهروندان و شهردار ارومیه برگزار شد

در تداوم دیدارهای مردمی و رسیدگی به مسایل و مشکلات شهروندان، دیدار شهردار ارومیه با تعدادی از شهروندان طی امروز ۲۲ آبان ماه در محل سالن جلسات شهید سلیمانی این شهرداری تشکیل یافت.

سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری ارومیه معارفه شد

بر اساس حکم انتصاب صادره از سوی دکتر حسین مهدی‌زاده شهردار ارومیه، افشین موفقی به عنوان سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی این شهرداری منصوب شد.

تحقق راه‌اندازی سامانه شهروندسپاری در مناطق ۵گانه شهرداری ارومیه

در راستای تحقق راه‌اندازی سامانه شهروندسپاری در تمامی مناطق ۵گانه شهرداری و با دستور شهردار ارومیه، پیگیری سازمان فناوری اطلاعات و همکاری و تعامل مناطق پنجگانه سامانه شهروندسپاری در تمامی مناطق راه‌اندازی شد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه، هورسان رامسر را شکست داد

در هفته چهارم لیگ برتر والیبال تیم والیبال شهرداری ارومیه میزبان هورسان رامسر بود که این بازی با نتیجه ۳بر صفر به سود تیم والیبال شهرداری ارومیه به پایان رسید.

برگزاری دوره آموزشی روش‌های نوین عرضه میوه و تره‌بار

دوره آموزشی روش‌های نوین عرضه میوه و تره بار با حضور کارشناسان سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری ارومیه در اداره آموزش و توانمندسازی این شهرداری برگزار شد.
 

شهرداری ارومیه در حوزه معماری از پروژه‌ها و پایان‌نامه‌های مرتبط استقبال می‌کند

اولین همایش ملی نقش معماری و شهرسازی بر گردشگری شهرهای مرزی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه همچنین  جمعی از مسئولان استانی و شهری در دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه برگزار شد.

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مقررات استاندارد و سامانه بازرسی آسانسور

دوره آموزشی آشنایی با مقررات استاندارد آسانسور همچنین سامانه بازرسی آسانسور با حضور آتش‌نشانان و کارشناسان شهرداری ارومیه در محل اداره آموزش این شهرداری برگزار شد.
 

نهضت آسفالت‌ریزی معابر شهر ارومیه همچنان ادامه دارد

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری ارومیه گفت: در تداوم آسفالت‌ریزی معابر و با هدف رضایتمندی حداکثری شهروندان و ایجاد سطوح هموار فراگیر در کلیه نقاط شهری، محدوده خیابان‌های محراب، پیروزی و شهید مروت ۱ و ۲ در مجموع به مساحت بیش از ۳۵۰۰۰ مترمربع آسفالت شد.

ساماندهی معابر خیابان شهید چهارزبان همچنان ادامه دارد

رئیس سازمان عمران و باز‌آفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه گفت: عملیات اجرایی جدول‌گذاری و زیرسازی معابر خیابان شهید چهارزبان در منطقه سه در دست اجرا است.

راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان در ارومیه برگزار شد

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۱۳ آبان با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار ارومیه، مسئولان استانی و شهرستانی همچنین با حضور پرشور دانش‌آموزان و اقشار مختلف مردم در ارومیه برگزار شد.

مخازن گاز CNG فرسوده تاکسی‌های درون شهری بصورت رایگان تعویض می‌شود

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه اعلام کرد: مخازن گاز CNG فرسوده تاکسی‌های درون شهری بصورت رایگان تعویض می‌شود.

بیانیه ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه

به دنبال طرح اتهام “مهندسی انتخابات” توسط یکی از نامزدهای مجلس شورای اسلامی و انتشار آن در فضای مجازی، ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه با صدور بیانیه ذیل به این موضوع واکنش نشان داد.

1246789101112131415انتها
دی ان ان