• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

نائب رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه: مدیریت شهری به دنبال بهره گیری از ناوگان جدید برای توسعه حمل و نقل عمومی است

نائب رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: مدیریت شهری برای توسعه حمل و نقل عمومی به دنبال بهره گیری از ناوگان جدیدی است.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه عنوان نمود: ناوگان اتوبوسرانی ارومیه، جوان ترین ناوگان کشور است

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه گفت: ناوگان اتوبوسرانی شهر ارومیه، جوان ترین ناوگان کشور است و در سال گذشته برای حل مشکل فرسودگی برخی از دستگاهها، 170 دستگاه اتوبوس این سازمان نوسازی و بهسازی شد و در سال جاری نیز تعدادی از اتوبوس های فرسوده بازسازی خواهد شد.

شهردار ارومیه در گفتگویی رادیویی: پروژه ابوذر تا پایان شهریور ماه امسال به اتمام می رسد

شهردار ارومیه در گفتگویی رادیویی از اتمام پروژه ابوذر تا پایان شهریور ماه سالجاری خبر داد و گفت: با پیگیریها و حمایت های استاندار آذربایجان غربی و شورای اسلامی شهر ارومیه، پروژه ابوذر بار دیگر به شهرداری ارومیه تحویل داده شد.

استاندار آذربايجان غربي: ملت بزرگ ايران مصمم تر از هميشه راه شهداي هسته اي را ادامه مي‌دهند

استاندار آذربايجان غربي در همايش بزرگداشت سالروز ملي فناوري هسته اي كه با حضور خانواده شهيد "داريوش رضايي نژاد" از شهداي هسته اي كشورمان در كانون جوانان بسيج اروميه برگزار شد، اظهار كرد: ملت بزرگ ايران مصمم تر از هميشه راه شهداي هسته اي را ادامه مي‌دهند؛ اين شهداي والامقام با فدا نمودن جان خويش در راه آرمان هاي نظام مقدس اسلامي، مسير توسعه...

شهردار ارومیه: دشمنی غرب با جمهوری اسلامی ایدئولوژیک است و موضوع هسته ای بهانه ای بیش نیست

شهردار اورمیه که در مراسم روز ملی فناوری هسته ای سخن می گفت با اعلام این مطلب اظهار داشت: نگرانی غرب از دستیابی ایران به انرژی هسته ای نیست چراکه بارها در عرصه عمل این موضوع را به اثبات رسانده اند.دیدیم که وقتی در مذاکرات هسته ای وقتی به توافقات ضمنی دست یافتند سراغ بحث حقوق بشر رفتند تا ما را با این بهانه بیشتر تحت فشار بگذارند.

همسر شهید داریوش رضائی نژاد در دیدار با شهردار ارومیه عنوان نمود: عملیات عمرانی و فرهنگی شهرداری ارومیه قابل تحسین است

همسر شهید داریوش رضائی نژاد به همراه دخترش آرمیتا در دیدار با شهردار ارومیه گفت: شهر ارومیه به عنوان یکی از شهرهای زیبا و مهماندوست ایران اسلامی است.

شهردار ارومیه: عدم هماهنگی های بین دستگاه های اجرایی، مانع ریشه کن شدن متکدیان می شود

شهردار اروميه گفت: به طور كلي شهرداري اروميه آماده انجام تكميل طرح جمع آوري كودكان خياباني و متكديان است.

حفظ و تقويت بنيان خانواده از اصلي ترين رويكردهاي دولت تدبير و اميد است

 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار با تاكيد بر ضرورت توجه و تقويت بنيان خانواده افزود: حفظ و تقويت بنيان خانواده يكي از اصلي ترين رويكردهاي دولت تدبير و اميد است و در استان آذربايجان غربي نيز براي تحقق اين هدف برنامه ريزي خواهد شد.

شهردار ارومیه خبر داد: بهره برداری از پروژه برق - باهنر و تقاطع میرزای شیرازی ارومیه در سه ماهه اول سال 93

شهردار ارومیه گفت: پروژه برق - باهنر و تقاطع میرزای شیرازی در سه ماهه اول سال 93 به بهره برداری می رسند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات شهری شهرداری ارومیه گفت: 70 درصد از حوادث اتفاق افتاده در شهر ارومیه ناشی از حریق است

به گزارش سایت خبری شهرداری ارومیه و نقل از خبرگزاری فارس،مقصود رستمی گفت: حدود 70 درصد حوادث اتفاق افتاده در سال 92 در شهرستان ارومیه ناشی از حریق است.

عضو شورای شهر ارومیه خبر داد: احداث پارک‌ جدید ویژه بانوان در ارومیه

به گزارش سایت خبری شهرداری ارومیه و به نقل از خبرگزاری فارس ،لطیفه مبین گفت: مبلغی به میزان یک میلیارد و 10 میلیون تومان برای ایجاد پارک بانوان و تجهیز آنها تخصیص یافته است.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه: محرومیت زدایی شهری از اولویت اصلی شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه در سال 93 است

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار عیدانه با شهردار و مدیران شهرداری ارومیه گفت: محرومیت زدایی شهری از اولویت های مهم و اصلی شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه در سال 93 است.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار با شهردار و مدیران شهری: شهرداری ارومیه توانست در سال 92 بیشتر مطالبات مردم را تأمین نماید

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار شهردار و مدیران شهری ضمن تبریک عید نوروز به تمامی مدیران و کارکنان زحمت کش شهرداری ارومیه گفت: به حق شهرداری ارومیه در سال 92 و اجرای پروژه های عمران شهری با جدیت و مدیریت توانستند بخش عمده ای از مطالبات شهروندان را در توسعه عمران شهری تأمین نمایند.

دیدار شهردار ارومیه به همراه مدیران از اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه

شهردار  ارومیه به همراه معاونین، مدیران مناطق و سازمان ها و ادارات توابع شهرداری جهت تبریک عید نوروز در محل شورای اسلامی شهر ارومیه حضور یافتند.

توزیع 50000 هزار کیسه زباله در خروجی های نه گانه شهر در روز طبیعت (13 فروردین)

همزمان با روز طبیعت 50000 هزار کیسه زباله در ایستگاه هایی که به همین منظور در نه خروجی شهر تعبیه شده بود پخش گردید.

معاون عمرانی استاندار و جانشین رییس ستاد خدمات سفر آذربایجان غربی: افزایش 16 درصدی تعداد مسافران نوروزی به آذربایجان غربی

معاون عمرانی استاندار و جانشین رییس ستاد خدمات سفر آذربایجان غربی گفت: تعداد مسافران نوروزی به آذربایجان غربی امسال بیش از 16 درصد افزایش داشته است .

نگاهی به عملکرد شهرداری ارومیــه در نوروز 93

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای ارومیــه، شهر ارومیه یکی از قطب های بالقوه گردشگری کشور است که می تواند با درایت مسئولین شهری و استانی بعنوان یکی از مراکز مهم گردشگری کشور از هرلحاظ معرفی شود.

اولین402403404405406407409411412413414415416انتها
دی ان ان