اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

استاندار آذربايجان غربي در ديدار با اهالي روستاي طلاتپه: اختصاص 10 ميليارد ريال براي اجراي طرح هاي عمراني روستاي طلاتپه شهرستان اروميه

در سفر مقام عالي استان به روستاي طلاتپه شهرستان اروميه با دستور استاندار آذربايجان غربي ساخت خانه عالم ، بررسي اجراي آب بندي كانال آب روستا ، لاي روبي رودخانه روستا ، بازسازي مدرسه روستا ، در دستور كار قرار دادن پروژه گازرساني به روستاي طلاتپه مورد تصويب قرار گرفت.

در اعتراض به کشتار وحشیانه مردم مصر، دانشجویان و سازمان‌های مردم‌نهاد تهران مقابل سفارت مصر تجمع می‌کنند

جمعی از دانشجویان و سازمان‌های مردم‌نهاد تهران در اعتراض به کشتار وحشیانه امروز مردم مصر مقابل دفتر حفظ منافع مصر در تهران تجمع می‌کنند.

شهردار ارومیه در جمع خبرنگاران مطرح نمود: بهره برداری از 15 طرح عمرانی در هفته دولت

به مناسبت 17 مرداد ،شهرداری ارومیه از  خبرنگاران فعال در حوزه شهری تقدیر به عمل آورد. در این مراسم محمد حضرت پور خبرنگاران را با عنوان چشمان و گوشان تیز بین جامعه یاد کرد و افزود: ما همه باید با تلاش و همدلی در راستای آبادانی و پیشرفت جامعه خود گام برداریم.

معاون اجرایی سازمان خدمات موتوری شهرداری ارومیه خبر داد: آغاز عملیات زیرسازی تقاطع غیرهمسطح میثم

معاون فنی و اجرایی سازمان خدمات موتوری شهرداری ارومیه از آغاز عملیات بسترسازی، خاکریزی و زیرسازی پل تقاطع غیرهمسطح میثم خبر داد.

مدیر عامل سازمان آرامستانهای شهرداری ارومیه خبر داد: احداث قبور 2 طبقه در باغ رضوان ارومیه

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه از احداث قبور 2 طبقه در محوطه حیاط باغ رضوان ارومیه خبر داد و گفت: سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه در جهت رفاه حال همشهریان و نیز اجرای مصوبات سازمان اقدام به احداث قبور 2 طبقه در محوطه حیاط باغ رضوان به تعداد 180 عدد و با اعتباری بیش از 6 میلیارد ریال هزینه نموده است.

پیام تبریک شوراي اسلامي شهر اروميه به مناسبت روز خبرنگار

هفدهم مرداد که به یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ،"روز خبرنگار" نامیده شده است، یادآور مجاهدتهای زنان و مردانی حقیقت طلب است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ " آگاهی بخشی" را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.

ديدار صميمي اعضاي شوراي اسلامي شهر اروميه از موسسه خانه اميد گلستان

اين ديدار كه با هماهنگي روابط عمومي شوراي اسلامي شهر صورت گرفت،اعضاي شورا با نو گلان عزيز موسسه خانه اميد گلستان ديدار صميمي و ساعتي ميهمان آنها شدند.

اولين جلسه با حضور منتخبين دوره چهارم شوراي اسلامي شهر،اعضاي شورا ،شهردار اروميه و معاونت عمراني در صحن شورا برگزار گرديد.

ميهمانان ويژه اي اين جلسه اكثر منتخبين دوره چهارم و معاونت عمراني شهرداري بودند كه به بررسي وضعيت پروژه هاي عمراني اقدام شده و در دست اقدام و نيز به عملكرد چهار ماهه معاونت عمراني به بحث و گفتگو پرداختند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه خبر داد: پیشرفت 95 درصدی مجموعه عظیم پل های قویون (14 شهید)

مهندس صفری در خصوص تشریع عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری ارومیه گفت: شهرداری ارومیه در راستای اجرای تکمیل پروژه های عمرانی در ایجاد اماکن و فضاهای ورزشی و تفریحی اقدام به افتتاح فرهنگسرای قرآن و عترت با اعتباری بالغ بر 65 میلیارد ریال و در مساحتی به طول 5 هزار و 600 مترمربع نموده است.

"ائللر باغی" مرکز فرهنگی - تفریحی ارومیه می شود

شهردار ارومیه با تاکید بر انجام فعالیتهای فرهنگی ، ایجاد فضای مناسب برای تحقق این مهم را لازم دانست و پارک اللر باغی را بهترین محل برای انجام بخشی از این فعالیتها نام برد و گفت : قصد داریم پارک اللرباغی را به مرکزیت انجام امور فرهنگی و هنری تبدیل کنیم و در طول ایام هفته خصوصا روزهای تعطیل و مناسبتهای خاص ، جشنواره های مختلف اعم از تئاتر خیابانی...

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه خبر داد: بازسازی و نوسازی اتوبوس های فرسوده تا آغاز بازگشایی مدارس

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه در گفتگویی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری ارومیه گفت: کلیه اتوبوس هایی که دچار مشکل فنی و دودزایی هستند و نیز مورد اعتراض شهروندان قرار گرفته اند تا زمان بازگشایی مدارس با تخصیص اعتباری بالغ بر 480 میلیون تومان بازسازی و نوسازی می شوند.

مراسم افطاری خیرین عرصه سلامت استان

روز   92/5/13 در محل رستوران هتل مروارید ارومیه خیرین عرصه سلامت استان میهمان مجمع خیرین سلامت بودند . میهمانان مهمی منجمله شهردار ارومیه ، مدیرکل امور بانوان استانداری ، مدیرکل اوقاف وامور خیریه ، اساتید حوزه و دانشگاه و تعدادکثیری از خیرین در مراسم حاضر بودند.

حضرت پور: تلاشهای شبانه روزی کارکنان شهرداری ستودنی است

شهردار ارومیه در جلسه شورای اداری گفت: شورای اداری یکی از مهمترین و مؤثرترین شوراهای شهرداری است و معاونان و مدیران می توانند با ارائه نظرات و پیشنهادات خود گام مؤثری در توسعه شهری بردارند.

باز هم خلق حماسه ای دیگر / حضور هزار نفری کارکنان شهرداری ارومیه در روز قدس

يكى از وقايع تاريخى كه بسيار حائز اهميت است در اوائل پيروزى انقلاب اسلامى ايران كه به دست زعيم و رهبر كبير مسلمين جهان حضرت امام خمينى ره دائر شده، «روز جهانى قدس است‏» كه از روز جمعه آخر ماه مبارك رمضان 1399 قمرى (1358 شمسى) شروع و مقرر گشت هر ساله در چنين روزى تمام مسلمين جهان راهپيمايى كنند.
اولین408409410411412413414415417419420421422
دی ان ان