اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

سرپرست اداره تدارکات و پشتیبانی شهرداری ارومیه معرفی شد

مراسم معارفه سرپرست جدید اداره پشتیبانی شهرداری ارومیه با حضور وحید احمدی معاون مالی و اقتصادی شهردار و جمعی از مدیران امور مالی سازمان‌های تابعه برگزار شد.

سمپاشی درختان سطح شهر ارومیه به صورت شبانه روزی تداوم دارد

عملیات سمپاشی درختان سطح شهر ارومیه با هدف کنترل آفات گیاهی، سلامت و شادابی درختان و محافظت از محیط زیست با نظارت کارشناسان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه در حال اجرا است .

عملیات ساماندهی معابر منطقه سه شهرداری ارومیه در حال انجام است

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه از تداوم عملیات آماده سازی و ساماندهی منشعبات خیابان شهید زیبا سرشت در منطقه سه شهرداری خبر داد.

عملیات احداث بوستان خیابان شهید دین پرست در حال اجرا است

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه گفت: احداث بوستان خیابان شهید دین پرست در منطقه دو شهری با اجرای عملیات پیاده‌روسازی در آن تداوم دارد.

آتش سوزی انبار منزل مسکونی در نبود ساکنین با تلاش آتش‌نشانان خاموش شد

با تلاش آتش نشانان، آتش سوزی انبار منزل مسکونی در خیابان سعدی ۲ در نبود ساکنین خاموش و از سرایت آن به داخل منزل جلوگیری شد.

اطلاعیه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه در خصوص اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل شهری

سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه به دنبال انتشار تصاویر و مطالب کاملاً بی‌اساس در شبکه‌های اجتماعی در خصوص اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل شهری، اطلاعیه ای را صادر کرد.

اطلاعیه شماره یک معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ارومیه در خصوص همسان‌سازی قراردادهای کارکنان

معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ارومیه در خصوص همسان‌سازی قراردادهای کارکنان، اطلاعیه شماره یک را صادر کرد.

با دستور شهردار ارومیه، بررسی حقوق کارکنان مشمول طرح همسان‌سازی در دستور کار معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی قرار گرفت

بر اساس دستور صادره از سوی دکتر حسین مهدی‌زاده شهردار کلانشهر ارومیه، بررسی جدّی حقوق و مزایای مندرج در احکام کارگزینی کارکنان همسان‌سازی شده در دستور کار معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قرار گرفت.

 

نرم افزار رفاهی برای کارکنان شهرداری ارومیه راه اندازی شد/ ثبت و صدور معرفی نامه استفاده از امکانات اسکان، الکترونیکی شد

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه از طراحی و راه اندازی نرم افزار رفاهی برای کارکنان شهرداری ارومیه خبر داد.

آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در خیابان طوبی با تلاش آتش‌نشانان مهار شد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: آتش سوزی یک باب منزل مسکونی سه طبقه در خیابان طوبی قبل از سرایت به واحدهای همجوار توسط آتش نشانان مهار و خاموش شد.

1235789101112131415انتها
دی ان ان