• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

حسین سرباز‌ رشید به عنوان سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه منصوب شد

طی حکم صادره از سوی دکتر حسین مهدی‌زاده شهردار کلانشهر ارومیه؛ حسین سرباز رشید به عنوان سرپرست جدید سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه تعیین ومنصوب شد.

بیش از ۱۰ هزار نفر ساعت دوره آموزشی در سه ماهه اول امسال برگزار شد

رئیس اداره آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی شهرداری ارومیه گفت: در سه ماهه اول سال جاری، بیش از ۶۶۲ نفر در کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی این اداره شرکت کرده‌اند.

فاز ۴ از قطعه ۴۹ باغ رضوان ارومیه با تعیین دقیق قبله توسط دستگاههای پیشرفته در حال احداث است

رییس سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری ارومیه از محوطه سازی فاز ۴ از قطعه ۴۹ بر اساس اصول فنی مهندسی و تعیین دقیق قبله توسط دستگاههای پیشرفته خبر داد.

حضور شهردار کلانشهر ارومیه در همایش روز جهانی مواد مخدر

شهردار کلانشهر ارومیه در همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر که به صورت برخط و در ارتباط شوراهای مواد مخدر سراسر کشور با وزارت کشور برگزار شد، شرکت کرد.

اجازه نخواهم داد حقوق و مزایا و معیشت همکارانم تحت تاثیر ناکارآمدی مدیران به مخاطره بیافتد

شهردار کلانشهر ارومیه گفت: اجازه نخواهم داد حقوق و مزایا و معیشت همکارانم تحت تاثیر ناکارآمدی مدیران به مخاطره بیافتد.

شهردار کلانشهر ارومیه و مدیرکل بازرسی کل استان آذربایجان‌غربی از منطقه یک شهرداری بازدید کردند

دکتر حسین مهدی‌زاده شهردار کلانشهر ارومیه و روح‌الله محبوبی در رأس هیاتی متشکل از مدیران و کارشناسان سازمان بازرسی و مدیران بازرسی و حراست شهرداری امروز صبح از مدیریت منطقه یک شهرداری بازدید کردند.

با هدف ارایه خدمات محله‌ای، منشعبات خیابان سالار در حال زیرسازی است

رئیس سازمان عمران و باز‌آفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه گفت: در راستای ارائه خدمات محله‌ای، عملیات اجرایی زیر‌سازی و آماده‌سازی منشعبات خیابان سالار واقع در منطقه دو تداوم دارد.

اجرای عملیات لکه‌گیری و مرمت آسفالت معابر منطقه دو شهری

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه گفت: در تداوم عملیات لکه‌گیری آسفالت معابر مناطق ۵گانه شهری، هم اینک عملیات مرمت و لکه‌گیری آسفالت معابر منطقه دو مطابق برنامه‌ریزی‌های بعمل آمده در حال اجرا است.

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کلانشهر ارومیه با امام‌جمعه ارومیه دیدار و گفتگو کردند

اعضای شورای اسلامی شهر و دکتر حسین مهدی‌زاده شهردار کلانشهر ارومیه با حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر سیدمهدی قریشی امام‌جمعه ارومیه و نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌غربی دیدار و گفتگو کردند.

بازدید نماینده ولی فقیه درآذربایجان غربی و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ارومیه از باغ رضوان

صبح امروز، امام‌جمعه ارومیه و نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان غربی به همراه دادستان عمومی و انقلاب، فرماندار شهرستان ارومیه و شهردار کلانشهر ارومیه با حضور در سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری ارومیه از باغ رضوان بازدید کردند.

1234568101112131415انتها
دی ان ان