• پرتال قدیم

پیام شهردار

شهردار ارومیه به مناسبت نوروز ۱۴۰۱ پیام تبریک صادر کرد

شهردار ارومیه به مناسبت نوروز ۱۴۰۱ پیام تبریک صادر کرد

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، دکتر حسین مهدی‌زاده شهردار ارومیه به مناسبت نوروز ۱۴۰۱ پیام تبریک صادر کرد. متن پیام بدین شرح است:

 

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أحْسَنِ الْحَالِ

سال نو و نوروز 1401 در حالی فرا می‌رسد که پرچم مقدس کشور عزیزمان ایران اسلامی در کمال عزت و عظمت خود بر اوج قله‌های اقتدار و بالندگی در اهتزاز است و سال 1400 را در حالی پشت سر می‌گذاریم که ملت بابصیرت ایران اسلامی یک سال دیگر در مسیر ولایتمداری و انقلابی‌گری همچون کوه استوار و ثابت قدم مانده و با وحدت و انسجام ملی خود نشان داده‌اند که پای آرمان‌های شهدا، امام راحل و انقلاب شکوهمند ایران اسلامی ایستاده‌اند و با صلابت هرچه تمام‌تر خواهند ایستاد. 

به تعبیر مقام معظم رهبری "هرجا تلاش مخلصانه باشد پیروزی وسربلندی نیز هست و استمرار حرکت انقلابی رمز پیروزی است"؛ مجموعه مدیریت شهری در سال جدید نیز با عزم و اراده خلل‌ناپذیر تلاش مخلصانه‌ِ شبانه‌روزی و حرکت انقلابی را سرلوحه خود قرار داده و تمام منابع، امکانات و ظرفیت‌های موجود را با حمایت و همراهی و همدلی جمعی برای تحقق اهداف متعالی که همان ارائه خدمت صادقانه و خالصانه به شهروندان فهیم و فرهیخته ارومیه است، بکار خواهیم بست.

سال نو و نوروز 1401 را حضور محترم خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران وجانبازان؛ روحانیت معزز و همه مردم انقلابی و ولایتمدار ارومیه تبریک و تهنیت عرض نموده استمرار سلامتی و شادکامی همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

 

حسین مهدی‌زاده 

شـهـردار ارومـیـه

شهردار ارومیه روز جهانی کارگر را تبریک گفت

دکتر حسین مهدی زاده در پیامی، با اشاره به فرارسیدن یازدهم اردیبهشت، روز جهانی کارگر، توسعه و پیشرفت و بالندگی ایران اسلامی را در سایه ارج‌نهادن به مقام کارگران و نهادینه سازی فرهنگ کار و تولید و تلاش شرافتمندانه دانست.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، متن پیام شهردار کلانشهر ارومیه بدین شرح است:

بدون تردید ارزش و اهمیت کار و کارگری و کسب روزی حلال در آموزه‌های دینی ما آنچنان برجسته و بارز است که انبیاء و ائمه اطهار علیه السلام بارها بر جایگاه و شأن این حرفه و فضیلت کار تاکید داشته اند. جایگاه و نقش کارگران در تولید ملی و رشد و بالندگی کشور آنگونه است که رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه‌ای در بیانات خود کارگران را «ستون فقرات اقتصاد و تولید» دانسته و تاکید فرموده‌اند که :" اگر یک کشور مایل است که اقتصاد پیشرفته‌ای داشته باشد، اقتصاد مستقلّی داشته باشد، رونق اقتصادی به‌معنای واقعی داشته باشد، باید به قشر کارگر اهمّیّت بدهد؛ چون کارگر، ستون فقرات اقتصاد تولیدی و کاری در کشور است."

با گرامیداشت یازدهم اردیبهشت، روز جهانی کارگر و تبریک این روز به کلیه تلاشگران عرصه تولید و خودکفایی، خاصه همکاران عزیزم در مجموعه مدیریت شهری، از خداوند متعال سربلندی، عزت و افتخار ایران اسلامی، سلامتی، سعادت و رفاه روزافزون این قشر زحمتکش جامعه اسلامی و نهادینه‌سازی فرهنگ کار و تلاش شرافتمندانه به عنوان یک ارزش دینی و فضیلت اجتماعی را مسئلت می‌نمایم.

 

حسین مهدی‌زاده

شـهـردار ارومـیـه

همزمان با روز و آغاز هفته معلم، شهردار ارومیه با صدور پیامی این روز را به همه معلمان تبریک گفت

دکتر حسین مهدی زاده شهردار ارومیه همزمان با سالروز شهادت معلم شهید، آیت الله مرتضی مطهری، روز معلم و آغاز هفته معلم، این مناسبت را به معلمان، مدرسان و فرهنگیان سراسر کشور تبریک گفت.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، در متن پیام شهردار کلانشهر ارومیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مَن عَلَّمَنی حَرفاً فَقَد صَیَّرَنی عَبداً

هرکس مرا نکته ای آموزد، مرا بنده خویش ساخته است- حضرت علی علیه السلام

به راستی که هدایتگری نسل ها و روشنگری راه تعالی انسانها، حرفه مقدسی است که بنا به توصیف زیبای امام راحل، شغل شریف معلمی، شغل انبیا قلمداد شده است و چه زیبا مناسبتی است، شهادت معلم بزرگ انقلاب به دست شقی ترین انسانها، با روز معلم، که به همه ما یادآوری کند، علم و روشنایی، همیشه تاریخ در مواجهه و تقابل با جهل و تاریکی و خرافه بوده و این ستیز ازلی و ابدی است.

 

به رسم ادب و احترام ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و با عرض تبریک به کلیه استادان، مدرسان و جامعه فرهنگیان ایران اسلامی، مجاهدان عرصه تعلیم و تربیت که با همه دشواریها، مسئولیت سنگین هدایت فرزندان این آب و خاک را بر  دوش می کشند، از خداوند منان توفیقات روزافزون همه عزیزان را مسالت دارم.

حسین مهدی زاده

شهردار ارومیه

try to be succesful by your own skill..
دی ان ان