• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

همکاری لشکر 64 و شهرداری ارومیه برای حل مشکل ترافیک
خانم مریم نقی پور
/ دسته ها: اخبار شهرداری

همکاری لشکر 64 و شهرداری ارومیه برای حل مشکل ترافیک

شهردار ارومیه با اعلام این مطلب از آغاز عملیات عمرانی جهت احداث ضربتی ادامه خیابان شریانی که در وسط پادگان لشگر 64 پیاده ارومیه واقع گردیده خبر داد و گفت: این پروژه که از شامگاه دیروز شروع شده است ظرف یک هفته به اتمام خواهد رسید .
محمد حضرت پور ضمن تقدیر و تشکر از فرماندهان محترم لشگر 64 پیاده ارومیه ، فرماندهی ارشد شمالغرب کشور و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، خاطر نشان کرد: در مرحله اول جهت اجرای فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی ، ادامه خیابانی که در امتداد خیابان امام خمینی ( ره ) و در وسط پادگان مذکور واقع گردیده بود آزاد سازی و احداث می گردد که به نوبه خود تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک مرکزی ترین نقطه شهر خواهد شد .
حضرت پور با اعلام مراتب سپاس و قدردانی از تصمیم و دستور حکیمانه مقام معظم رهبری ، از کلیه دست اندر کاران این طرح مهم و گرانقدر از جمله استاندار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر ارومیه که هر کدام به نوبه خود در به ثمر رسیدن آم موثر واقع گردیدند ، تشکر و قدر دانی نمود .
عربعلی بهمن خواه مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری ارومیه نیز اعلام داشت:با تلاش و پشت کار شبانه روزی پرسنل خدوم شهرداری ارومیه ، طی یک هفته آینده عملیات آزاد سازی ، خاک برداری و زیر سازی را به اتمام رسانده و برای آسفالت ریزی توسط سازمان عمران شهرداری آماده تحویل خواهد نمود .

Print
1682 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان