• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

آماده‌باش کامل نیروها و واحد ماشین‌آلات سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه

 ۹۰۰ پاکبان و ۴۰ دستگاه ماشین‌آلات جهت رفع آبگرفتگی معابر و بازگشایی کانال‌ها و جوب‌های سطح شهر به صورت شبانه‌روزی در آماده‌باش کامل قرار گرفتند.

انجام بیش از ۳۰ مورد عملیات امداد و نجات از سوی آتش‌نشانان/ تلاش آتش‌نشانان برای تخلیه آب ورودی به منازل و نجات ۵۰ نفر از شهروندان

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه از انجام بیش از ۳۰ مورد عملیات امداد و نجات از سوی آتش‌نشانان  خبر داد.

بازدید میدانی استاندار آذربایجان‌غربی از روند امداد‌رسانی به متاثرین از آبگرفتگی در ارومیه

ظهر امروز،  استاندار آذربایجان‌غربی به همراه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، فرماندار و شهردار ارومیه با حضور در مناطق متاثر از سیلاب از نزدیک بر روند امدادرسانی و خدمات‌رسانی نظارت کردند.

برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل به ریاست شهردار ارومیه

جلسه ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل به ریاست دکتر حسین ‌مهدی‌زاده شهردار ارومیه طی امشب در محل سالن جلسات شهید سلیمانی شهرداری مرکزی تشکیل یافت.

تلاش شبانه‌روزی ماشین‌آلات و نیروهای شهرداری ارومیه برای رفع آبگرفتگی معابر

با صدور اطلاعیه هواشناسی، نیروها و ماشین‌آلات سازمان‌های خدمات‌رسان  شهرداری ارومیه جهت خدمت‌رسانی در مناطق ۵گانه در آماده‌باش قرار گرفتند.

اجتماع بزرگ مردم ارومیه در گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور و شهدای خدمت

مردم انقلابی و شهید‌پرور ارومیه با حضور در خیابان شهید حاج قاسم سلیمانی در سوگ شهادت آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور مردمی و همراهانش عزاداری کردند.

اجرای عملیات پخش آسفالت در منشعبات خیابان شهید خوبروی

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه گفت: در راستای ارائه خدمات محله‌ای، عملیات پخش آسفالت منشعبات خیابان شهید خوبروی در حال اجرا است.

عزاداری مردم ارومیه در سوگ شهادت رئیس‌جمهور و همراهان

با شهادت رئیس‌جمهور مردمی و خادم الرضا آیت‌الله رئیسی و همراهانش در سانحه سقوط بالگرد، مردم شهید‌پرور و عزادار ارومیه با برگزاری اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها به عزاداری پرداختند.

پیام مشتـرک رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه در پی شهادت رئیس‌جمهور انقلابی و همراهان گرامی ایشان

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه با صدور پیامی، شهادت "شهدای خدمت"، آیت الله رئیسی رئیس جمهور پرتلاش و خستگی ناپذیر کشور و هیئت همراه را تسلیت گفتند.

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع آشنایی با قوانین و مقررات پیشگیری و رفع تخلفات شهری

کارگاه آموزشی با موضوع آشنایی با قوانین و مقررات پیشگیری و رفع تخلفات شهری در محل اداره آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی این شهرداری برگزار شد.

13456789101112131415انتها
دی ان ان