• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

مدیر منطقه دو شهرداری ارومیه پاسخگوی شهروندان از طریق سامانه ۱۳۷ خواهد بود

ساعت یازده صبح فردا، مدیر منطقه دو شهرداری ارومیه با حضور در محل سامانه ارتباط تلفنی ۱۳۷ پاسخگوی شهروندان خواهد بود.

آزمون آمادگی جسمانی برای نیروهای عملیاتی آتش‌نشانی شهرداری ارومیه برگزار شد

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ارومیه گفت: آزمون آمادگی جسمانی برای نیروهای عملیاتی آتش‌نشانی شهرداری ارومیه  برگزار شد.
 

خط‌کشی محل عبور عابران پیاده در حال نوسازی است

رییس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ارومیه گفت: عملیات اجرایی نوسازی خط‌کشی محل‌ عبور عابران پیاده در سطح شهر در آستانه بازگشایی مدارس در حال انجام است.

وداع باشکوه مردم ارومیه با پیکرهای مطهر شهیدان تازه تفحص شده

همزمان با سالروز رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)، آیین تشییع و بدرقه پیکرهای مطهر  ۲۴ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس در منطقه عملیاتی شمال‌غرب کشور در شهر ارومیه برگزار شد.

مدیر منطقه یک شهرداری ارومیه پاسخگوی شهروندان از طریق سامانه ۱۳۷ خواهد بود

ساعت یازده صبح فردا، علی صادق قلقاچی مدیر منطقه یک شهرداری ارومیه با حضور در محل سامانه ارتباط تلفنی ۱۳۷ پاسخگوی شهروندان خواهد بود.

ملاقات مردمی شهردار کلانشهر ارومیه با شهروندان برگزار شد

در تداوم ملاقات‌های مردمی با هدف رسیدگی مستقیم به مشکلات شهروندان، دوشنبه این هفته نیز شهردار کلانشهر ارومیه با شهروندان دیدار و گفتگو کرد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش معارفه شد

آیین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران،  نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه، شهردار  ارومیه  و جمعی از مسولان استانی و فرماندهان نظامی و انتظامی  برگزار شد.

عضو شورای اسلامی شهر و شهردار کلانشهر ارومیه از پروژه دوربرگردان غیرهمسطح المهدی بازدید کردند

عضو شورای اسلامی شهر و شهردار کلانشهر ارومیه طی امروز ۱۶ شهریور ماه با حضور در محل دوربرگردان غیرهمسطح المهدی از این پروژه بازدید و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی آن قرار گرفتند.

تداوم خدمات‌رسانی شهرداری کلانشهر ارومیه در پایانه مرزی تمرچین

با نزدیک شدن به اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام، خدمات‌رسانی شهرداری کلانشهر ارومیه به زائرین اربعین حسینی در پایانه مرزی تمرچین همچنان ادامه دارد.

بلوار والفجر و خیابان‌های سروستان و مهستان بعد از اتمام عملیات آسفالت رویه خط‌کشی شد

رییس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ارومیه گفت: عملیات اجرایی خط‌کشی محوری در بلوار والفجر، خیابان‌های مهستان و سروستان با پایان عملیات آسفالت رویه انجام شد.

سامانه گردآوری آمار و تحلیل اطلاعات همتا راه‌اندازی شد

با تلاش کارشناسان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه سامانه گردآوری آمار و تحلیل اطلاعات همتا راه‌اندازی و به معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی این شهرداری ارایه شد.

دو بوستان محله‌ای جدید در سطح منطقه پنج ارومیه احداث می‌شود

مدیر شهرداری منطقه ۵ ارومیه با اشاره به احداث دو بوستان محله‌ای در محدوده شهرداری منطقه پنج، گفت: این بوستان‌ها در دو محله دیزج سیاوش و گلشهر واقع شده‌اند که مراحل اجرایی آنها آغاز شده است.

بازدید شبانه رییس کمیسیون عمران، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر و شهردار کلانشهر ارومیه از پروژه دوربرگردان غیرهمسطح المهدی

 رییس کمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر همچنین شهردار کلانشهر ارومیه از روند عملیات اجرایی پروژه دوربرگردان غیرهمسطح المهدی بازدید کردند. 

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کلانشهر ارومیه از روند خدمات‌رسانی مجموعه مدیریت شهری ارومیه در مرز تمرچین

ظهر امروز، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کلانشهر ارومیه از روند خدمات‌رسانی مجموعه مدیریت شهری ارومیه در مرز تمرچین بازدید کردند.

اولین9101112131416181920212223انتها
دی ان ان