• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

تاکید نایب رئیس شورای شهر ارومیه بر مشارکت بانوان در طرح های فرهنگی و اجتماعی

نایب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه خواستار حضور موثر و فعال بانوان در برنامه های فرهنگی و اجتماعی شد.

جلسه پیگیری جمع آوری وانت بارهای عامل ایجاد سد معبر

جلسه ای با حضوراحمدزاده، سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری ،شکری،مدیر خدمات شهری منطقه چهار و سماوری آذر سرپرست ناحیه پیشگیری و رفع تخلفات شهری منطقه یک ،در رابطه با جمع آوری وانت بارهای عامل ایجاد سد معبر در ساختمان مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری برگزار گردید.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیـه: احترام به کارگران وظیفه آحاد جامعه به ویژه کارفرمایان است

احترام به کارگران وظیفه آحاد جامعه به ویژه کارفرمایان است و بوسه زدن پیامبر اسلام به عنوان شخص اول هستی بر دستان کارگر نشان دهنده جامعیت نگاه اسلام به موضوع کار و کارگر است.

27 خرداد ماه امسال- آغاز بیست و نهمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران- آذربایجان (حضور 17 تيم خارجي)

بیست و نهمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران- آذربایجان از 27 خرداد لغایت اول تیرماه در مسیر استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل برگزار مي شود.

یدالله کارگرپیشه،سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه: مسئولان با حمایتهای خود نشان داده اند که برای والیبال ارومیه اهمیت خاصی قائلند

پیشکسوت والیبال کشور و ارومیه خواستار اجرای برنامه هایی هدفمند، ایده های نو و سر آغاز فصلی جدید برای والیبال ارومیه در سال جدید است. والیبال قدرتمند آذربایجان غربی و شهر ارومیه در 50 سال اخیر نقطه اتکای جوانان این استان بوده و همواره با جذابیت خاصی که برای مردمان آن داشته، جوانان را به سوی میدان های ورزشی کشانده است.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه خبر داد: توجه به مناطق حاشیه‌‌ای ارومیه در سال 93

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: مناطق حاشیه‌ای ارومیه در سال 1393 در اولویت قرار گرفته است. در اطراف شهر مناطقی از جمله وکیل‌آباد، علی‌آباد، حسین‌آباد و غیره وجود دارد که از نظر وسعت با شهرهای کوچک برابر هستند.

برگزاری جلسه فرهنگ سازی ترافیک شهری با حضور مسئولین شهرداری و نیروی انتظامی

جلسه هماهنگی و فرهنگ سازی ترافیک شهری در شهر ارومیه با حضور سرهنگ عباس فرمانی رئیس پلیس راه استان، سرهنگ سعیدی رئیس پلیس راهور استان، مهندس ذاتی معاون ترافیکی شهرداری و رکاب مدیر روابط عمومی شهرداری ارومیه در تاریخ 15/2/93 برگزار شد.

بازدید رییس واعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از مراحل اجرا و پیشرفت پروژه های سرمایه گذاران داخلی وخارجی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه؛ رییس واعضای شورای اسلامی شهر  از مراحل اجرا و پیشرفت پروژه های  سرمایه گذاران داخلی وخارجی در شهرارومیه ازجمله پروژه های اوریاد،پروژه مشارکتی رودکی با حضورنماینده شرکت خانه سازی و پیمانکاران ترک و ایرانی بازدید بعمل آوردند.

نائب قهرمانی تیم شمشیربازی شهرداری ارومیه در مسابقات لیگ برتر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، درجلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی که با حضور اکثریت اعضاء برگزار گردید،آقایان مصطفی میلانی(عضو هیئت رئیسه شمشیربازی استان آذربایجان غربی)،علی نجف زاده(دبیر هیئت شمشیربازی استان) و محمد ستارپور (رئیس هیئت شمشیربازی ارومیه و عضو شورای اسلامی شهر ارومیه) کاپ نائب قهرمانی تیم شهرداری ارومیه در مسابقات لیگ...

عضو شورای شهر ارومیه: آموزش و پرورش رسالت سنگینی دارد

مبین، عضو شورای اسلامی شهر ارومیه و نائب رئیس کمیسیون فرهنگی گفت: آموزش و پرورش به عنوان زیر ساخت هر نوع سازندگی و نوسازی مطرح است که رسالت سنگینی را عهده دار است.

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از سایت محل دفن و کارخانه کمپوست

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند، بخشایشی نائب رئیس شورای اسلامی شهر بهمراه  ستارپور، محمدی، حاجیلو اعضای شورای اسلامی شهر از سایت دفن زباله در نازلو بازدید کردند.

شهردار ارومیه در مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر: کارگران شهرداری نقش مهمی در ایجاد آرامش و رفاه شهر دارند

شهردار ارومیه در مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر ضمن قدردانی از تلاش های کارگران ایران اسلامی و نقش مهم آنان در جامعه اسلامی گفت: با نگاهی در همه عرصه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در می یابیم که کارگران نقش مهمی در همه عرصه ها بر عهده دارند.

بزرگداشت روز جهانی کار و کارگر در شهرداری ارومیه

به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و هفته شوراهای اسلامی، مراسمی به پاس تقدیر از زحمات و تلاش های شبانه روزی اعضای شورای اسلامی شهر و کارگران شهرداری ارومیه برگزار شد.

فاز اول روگذر تقاطع شهید ذاکر – شهید باهنر با اعتباری بالغ بر 190 میلیارد ریال با حضور مادر شهید میرحسین ذاکر افتتاح شد

با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار و جمعی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی؛ تقاطع غیرهمسطح شهید ذاکر- شهید باهنر ارومیه با اعتباری بالغ بر 190 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

افتخاری دیگر برای مردم شریف ارومیه: افتتاح تقاطع غیر همسطح شهید ذاکر با بلوار باهنر

مردم شریف، قدرشناس و فهیم ارومیه امروز شاهد بهره برداری از فاز اول تقاطع غیر همسطح شهید ذاکر – بلوار باهنر خواهند بود.

همایش چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سالن کنفرانس فرهنگسرای خانه جوان ارومیه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه همایش چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی،اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و سایر مدیران دستگاه های دولتی در سالن کنفرانس فرهنگسرای جوان ارومیه برگزار شد. 

شهردار ارومیه اعلام کرد: اتمام پروژه‌های نیمه تمام در اولویت برنامه‌های عمرانی شهرداری ارومیه

شهردار ارومیه بر لزوم اتمام پروژه‌های نیمه تمام تأکید و آن را از برنامه‌های اولویت‌دار شهرداری ارومیه در زمینه‌های عمرانی یاد کرد.

رئیس شورای شهر ارومیه اعلام کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا ارومیه را به شهری زیبا تبدیل کنیم

پرویز جلیلی عصر دیروز در نخستین نشست خبری اصحاب رسانه با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه در سال 93 که به مناسبت روز شوراها ترتیب یافت، اظهار داشت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا ارومیه را به شهری درخور مردمان انقلابی و زحمتکش آن تبدیل کنیم.
اولین417418419420421422424426427428429430431انتها
دی ان ان