• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه : توسعه ورزش های همگانی در ارومیه مهمترین اولویت ما است

مدیر عامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری ارومیه از افزایش نصب ست های ورزشی نسبت به سال گذشته در پارک های ارومیه طی سال جاری خبرداد.

چند هسته ای شدن ارومیه با تکمیل مجموع طرح واحد رینگ ها و کریدورها

معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه اعلام کرد : هم اینک ساخت تقاطع های غیرهمسطح واقع در رینگ دوم کمربندی ارومیه با 65 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

متلاشی کردن محل اختفای باند سازمان یافته زاغه نشینان متکدی نما

شامگاه دوشنبه دوازدهم خرداد ماه به فضل الهی تلاشهای شبانه روزی سرپرست و کارکنان مدیریت پیشگیری و رفع تخلافات شهری شهرداری ارومیه به نتیجه رسید. 

دکتر محمدی: شهر ارومیه در پهنه بندی جديد ويرايش سوم آیین نامه زلزله 2800 ايران به لحاظ خطر پذیری از ناحیه خطر پذیری متوسط به خطر پذیری زیاد ارتقا يافته است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، دکتر محمدی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه، در جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست که با حضور اعضای کمیسیون، مدیرکل بحران استان، معاون خدمات شهری شهرداری اروميه و مدیرعامل سازمان آتش نشانی برگزار شد گفت: شهر ارومیه در آيين نامه زلزله 2800 به لحاظ خطرپذیری در ناحیه خطر پذیری زیاد قرار...

هرکس وجدان کاری داشته باشد بسیجی است

معاون اداری مالی شهرداری ارومیه، در دیدار با فرماندهی قرارگاه حمزه سید الشهداء (ع) اعیاد شعبانیه و روز پاسدار را تبریک گفت، تیزکار با اشاره به رشادتها و دلاوریهای رزمندگان و پاسداران، از جان گذشتگی و فداکاری فرزندان این مرز و بوم را الگویی برای نسل جدید عنوان کرد.

مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در ارومیه برگزار شد

مراسم بزرگداشت بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بینانگذار کبیر انقلاب اسلامی با حضور مردم ولایتمدار و مؤمن در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) ارومیه برگزار شد.

لطیفه مبین: ارائه راهکارهایی در راستای توانمندسازی بانوان آذربایجان غربی

 لطیفه مبین عضو شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: برای توانمندسازی بانوان پیش از هر چیز نیازمند تغییر و حذف برخی مشکلات هستیم که باید راهکارهایی در راستای توانمند سازی این قشر برای حل مشکلات آنها ایجاد شود.

تجهیز ماشین آلات عمرانی سازمان خدمات موتوری

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، عربعلی بهمن‌خواه مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری ارومیه گفت: با توجه به گسترش شهرنشینی و افزایش پروژه‌های عمرانی شهر ارومیه، سازمان خدمات موتوری برای بهبود کیفیت خدمات‌رسانی و کاهش زمان اجرای پروژه‌های شهری نسبت به نوسازی و افزایش ماشین‌آلات عمرانی خود اقدام کرده است.

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه با استاندار آذربایجان غربی

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه در یک دیدار صمیمانه با مهندس سعادت، استاندار آذربایجان غربی دیدار نمودند.

مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری ارومیه خبر داد: سال 93 و رونق نقاشی دیواری برجسته در سطح شهر ارومیه

 اگر جزو آن دسته از شهروندانی هستید  که به هنگام  سفرهای روزانه  درون شهری از شیشه خودروی شخصی یا اتوبوس نگاهی به مناظر و فضای شهری می اندازید حتماً چشمتان  به نقاشی های زیبایی که با مضامین  مختلف  روی دیوار خیابان ها ترسیم شده  افتاده است .

تجلیل از دلاورمردان پاسدار و جانباز ایران اسلامی در شهرداری ارومیه

به مناسبت ولادت باسعادت حضرت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) شهرداری ارومیه از دلاورمردان و جانبازان سرافراز ایران اسلامی تجلیل به عمل آورد.

دیدار اعضاء شورای اسلامی شهر ارومیه با مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر اعضاء شورا با مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی دیدار و به گفتگو پرداختند.

اهمّ مصوبات کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، رئیس کمیسیون خدمات شهر ی و محیط زیست  اهم مصوبات این کمسیون را درنه ماه فعالیت دوره چهارم شورای اسلامی شهر ارومیه را تشریح کرد.

طی سال جاری صورت می گیرد؛ اجرای آزمایشی طرح تاکسی یار درسطح شهر ارومیه

مدیر عامل مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ارومیه از اجرای آزمایشی طرح تاکسی یار به منظور ساماندهی ایستگاه های تاکسی طی سال جاری در شهر ارومیه خبرداد.

در راستای جذب گردشگر؛ شهر بازی مدرنی در منطقه جانوسلوی ارومیه احداث خواهد شد

رئيس كميسيون سرمايه گذاري و گردشگري شوراي اسلامي شهر اروميه گفت: در راستای جذب گردشگر شهر بازی مدرنی در زمینی به مساحت 16 هکتار در منطقه جانوسلوی ارومیه توسط سرمایه گذار خارجی احداث خواهد شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی،خواستار تعاملات هرچه بیشتر اداره کل ورزش و جوانان با شورای اسلامی شهر ارومیه شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت مدیره و رؤسای کمیته های ورزش های همگانی برگزار گردید.

راه اندازی دفاتر خدمات نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده درمحلات ارومیه

رئیس کمسیون عمران، برنامه ریزی وحمل ونقل شهری شورای اسلامی ارومیه از راه اندازی دفاتر خدمات بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده با بهر گیری ازبسته های تشویقی و پیشنهادی به شهروندان درمحلات مختلف شهر ارومیه خبر داد.

تا پایان سال جاری صورت می گیرد؛ توسعه ناوگان اتوبوسرانی شهر ارومیه

مدیر عامل سازمان اتوبوس رانی شهرداری ارومیه از توسعه ناوگان اتوبوس رانی و بویژه راه اندازی خطوط اتوبوس تندرو در ارومیه خبر داد.

اولین424425426427428429431433434435436437438انتها
دی ان ان