• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

طولانی ترین نقاشی با پیام زندگی بدون اعتیاد در شهر ارومیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا نمایشگاه طولانی ترین نقاشی با پیام زندگی بدون اعتیاد با همکاری شهرداری ارومیه و پلیس مبارزه با مواد مخدر، بهزیستی و مرکز بهداشت شهرستان ارومیه و تعدادی از njo های مرتبط درغرفه هایی بر لزوم زندگی بدون اعتیاد تأکید کردند.

عملکرد مدیریت سرمایه گذاری ومشارکت شهرداری کلانشهر ارومیه تشریح شد

شناخت ، طرح تئوری برتر و نشانه شناسی با رویکرد های معاصر ،لازمه حرکت در زمان و مکان مناسب بوده و شرایط گذشته ، حال و آنچه که در آینده می تواند تصویر شود رقم خواهد خورد. در این راستا ارزیابی ، مدیریت، تصمیم گیری و اجرا در زمان ، سرمایه گذاری در تمامی شاخه ها را توسعه بخشیده و متناسب با رشد اجتماعی خواهد بود.نگرش انسان با زندگی اجتماعی یک نیاز،...

با تفاق اكثريت آرا در شوراي اسلامي شهر اروميه: دكتر بهادري به عنوان مسئول مركز پژوهش هاي شوراي اسلامي شهر انتخاب شد

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر اروميه: بعد از ظهر روز شنبه درجلسه اعضاي شوراي شهر كه در محل  سالن جلسات برگزار شد، اكثريت اعضاء نسبت به راه اندازي  مرکز پژوهش شوراي اسلامي در آينده نزديك موافقت نمودند.

حسين پناهي،عضو شوراي اسلامي شهر اروميه: اهداف محله محوري با تشكيل شورايار ها در اروميه تحقق خواهد يافت

عضو شوراي اسلامي شهر اروميه تشكيل شورا ياري ها در محله هاي مختلف شهر براي رسيدن به اهداف محله محوري را از برنامه هاي مدون سال آينده شوراي اسلامي شهر اعلام كرد.

مهندس فتاحي: شوراي چهارم به دنبال توسعه اروميه است

عضو شوراي اسلامي شهر اروميه اعلام كرد:شوراي چهارم با برنامه هاي كوتاه،ميان و بلند مدت در مديريت شهري، موانع و مشكلات را شناسايي مي كند و گام هاي مؤثري را براي رفع آن بر خواهد داشت.

شهرداری ارومیه از فرماندهان نیروی انتظامی تجلیل کرد

به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی و به پاس گرامیداشت تلاشهای شبانه روزی سبزپوشان در ایجاد امنیت اجتماعی، شهرداری ارومیه در آئینی از فرماندهان انتظامی استان آذربایجان غربی تجلیل کرد.

به مناسبت گرامیداشت 7 مهر، روز ملی آتش نشانی و ایمنی: از آتش نشانان شهرداری ارومیه تجلیل شد

به مناسبت گرامیداشت 7 مهر، روز ملی آتش نشانی و ایمنی، شهردار ارومیه از آتش نشانان تلاشگر و زحمتکش تجلیل به عمل آورد.

مدیر سرمایه گذاری شهرداری ارومیه منصوب شد

بنا به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ارومیه با توجه به اهمیت و جایگاه سرمایه گذاری در پیشرفت توسعه شهری، جایگاه دفتر سرمایه گذاری به مدیریت سرمایه گذاری طی حکمی از سوی شهردار ارومیه ارتقاء یافته و بنا به گزارش همین منبع با توجه به سوابق و فعالیتهای صادق خاتمی به عنوان مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری ارومیه معرفی گردید.

اهم فعالیت های اداره حقوقی شهرداری ارومیه

رئیس اداره حقوقی شهرداری ارومیه در گفتگویی با اشاره به عملکرد خود گفت: اداره حقوقی شهرداری ارومیه در اجرای طرح دعاوی بر علیه اشخاص حقیقی و حقوقی و دفاع از دعاوی مطروحه بر علیه شهرداری ارومیه در محاکم حقوقی و جزایی (بدوی و تجدید نظر) فعالیت می نماید.

بنا به گزارش رئیس دفتر شهردار، شش ماهه اول سال 92 پرکارترین سال شهرداری ارومیه بوده است

بنا به گزارش روابط عمومی به نقل از رئیس دفتر شهردار ارومیه، با توجه به ثبت نامه های وارده و صادره در مدت زمان مذکور به تعداد 2504 بوده که در این اثنا، تمامی نامه ها از طریق حوزه مدیریت شهری مورد بررسی و جوابیه لازم  ارسال گردیده است.

نصب دستگاه های کارتخوان طرح پیاده روی سنجی

100 دستگاه کارتخوان طرح پیاده روی سنجی در شهر ارومیه نصب می شود. بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه به نقل از رئیس دانشگاه صنعی ارومیه تاکنون 10 دستگاه کارتخوان طرح پیاده روی سنجی در مناطق مختلف شهری ارومیه نصب شده و در صدد آن هستیم با همراهی و همکاری شهرداری ارومیه و شورای اسلامی شهر تعداد این دستگاهها را به 110 مورد برسانیم.

اصغرزاده عضو شوراي اسلامي شهر اروميه: شوراي شهر در كنار نداهاي خير خواهانه باقي خواهد ماند

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر اروميه :اصغرزاده از آمادگي شوراي شهر اين شهرستان براي انجام و ادامه كارهاي خير خواهانه با مجمع خيرين سلامت استان خبر داد.

نائب رئيس شوراي اسلامي شهر اروميه اعلام كرد: جذب سرمايه گذار مهمترين اولويت شوراي شهر چهارم

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر اروميه: نائب رئيس شوراي اسلامي شهر جذب سرمايه گذار،تكميل رينگ مياني،اجراي رينگ انتهايي و نيز راه اندازي خطوط BRT و مترو را اولويت مهم چهارمين دوره شوراي اسلامي شهر اروميه اعلام كرد.

رئيس ‌شوراي اسلامي شهر اروميه: تعليم و تربيت يكي از بنيادهاي زندگي اجتماعي انسان است

به گزارش خبرنگار روابط عمومي شوراي اسلامي شهر اروميه:  آيين بازگشايي مدارس شهر اروميه كه صبح دوشنبه در هنرستان فني عسگري برگزار شد جليلي با تبريك آغاز سال تحصيلي جديد به خانواده فرهنگيان ، دانش آموزان و همزماني با هفته دفاع مقدس در ايران اسلامي اظهار داشت :  اين دو مناسبت پيامي براي ما دارد افزود: پيام تقارن اين دو مناسبت اين است كه...

همکاری لشکر 64 و شهرداری ارومیه برای حل مشکل ترافیک

در پی دستور مقام معظم رهبری برای خروج پادگانهای ارتش جمهوری اسلامی ایران از داخل به خارج از شهر و پس از انجام تمهیدات لازم ، لشگر 64 پیاده ارومیه پیشقدم اجرای دستور فرمانده معظم کل قوا شد.

تسریع عملیات اجرایی تقاطع‌های غیرهم‌سطح ارومیه

معاون فنی و اجرایی سازمان خدمات موتوری شهرداری ارومیه از تسریع عملیات اجرایی تقاطع‌های غیرهم‌سطح ارومیه خبر داد. داوود صالحی  اظهار داشت: عملیات زیرسازی پل پنجمین تقاطع غیر همسطح شهر ارومیه در دستور کار این سازمان قرار دارد.
اولین424425426427428429431433434435436437438انتها
دی ان ان