• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

رئيس كميسيون فرهنگي و اجتماعي شوراي اسلامي شهر اروميه: با تشکیل شورایارها تبدیل استعداد های بالقوه شهری به بالفعل

درباره  راه اندازی شورایارها پايگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه با «دکتر محمد رضا عليزاده امامزاده» رئيس كميسيون فرهنگي اجتماعي شوراي اسلامي شهر اروميه گفت و گويي انجام داديم كه در ادامه مي خوانيد.

پنج هزار تن نمک برای نمک پاشی معابر شهری

جهت ارائه خدمات مطلوبتر و همچنین آمادگی بیشتر نمک برای ایمن سازی معابر شهری استحصال و ذخیره شده است. مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری ارومیه  اظهار داشت : با توجه به بارش برف و شروع فصل یخبندان اکیپ های برف روبی این سازمان از اولین ساعات آغاز بارش در آماده باش کامل بوده و نسبت به برف روبی معابر شهری اقدام کردند

مدیر استخر شهرداری ارومیه خبر داد: طرح پیکرسنجی در ارومیه برگزار شد

اولین دوره طرح استعداد یابی با هدف ارتقاء سطح نشاط، سلامت و فرهنگ ورزشی جامعه و همچنین قهرمان پروری شنا و واترپلو زیر نظر مربیان استخر شهرداری و هیأت شنای شهرستان ارومیه و با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش در مقاطع پیش دبستانی (اول و دوم و سوم) ابتدائی در سالن 6000 هزار نفری غدیر ارومیه، طرح پیکرسنجی از جمله قد، وزن، مهارتهای ساده حرکتی بعلاوه...

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه گفت: روزانه 400 هزار مسافر با ناوگان اتوبوسرانی ارومیه جا به جا می شوند

اسماعیل الماسی با اشاره به اینکه در حال حاضر 345 دستگاه اتوبوس برای ارائه خدمات به شهروندان در حال فعالیت هستند، اظهار داشت: این تعداد دستگاه اتوبوس برای ارائه خدمات کافی نیست، حداقل تعداد ناوگان اتوبوسرانی شهر ارومیه باید به دو برابر افزایش یابد.

320 میلیارد ریال خدمات دهی به مناطق محروم شهری در سال 92 انجام گرفته است

بنا به گفته محمد حضرت پور شهردار ارومیه در راستای ساماندهی مناطق محروم شهری، شهرداری ارومیه برابر برنامه ریزی صورت گرفته در سال 92 بیش از 320 میلیارد ریال هزینه جهت ساماندهی و توسعه و آبادانی مناطق محروم شهری نموده است.

مدیر عامل سازمان آرامستانهای شهرداری ارومیه: 89 درصد از بودجه مصوب سال 92 تحقق یافته است

مدیر عامل سازمان آرامستانهای شهرداری ارومیه گفت: با توجه به اجرای عملیات و عملکرد سازمان 89 درصد از بودجه مصوب سال 92 تحقق یافته است.

اقدامات سازمان پارکها و فضای سبز ارومیه در نزول رحمت الهی (بارش برف)

بنا به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز ارومیه مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز ارومیه با اعلام اینکه شهروندان به هنگام بارش برف از ریختن برف پشت بامها بر روی تاج درختان که باعث شکستن آنها می شود خودداری نمایند ، افزود : از شهروندان عزیز درخواست می گردد با برف تکانی درختان مقابل منازل و مغازه ها ، سازمان پارکها و فضای سبز ارومیه را...

بازدید اعضای کمیسیونهای خدمات شهری و عمران شورای اسلامی شهر از سازمان عمران شهرداری ارومیه

اعضاي کمیسیون خدمات شهری و كميسيون عمران شورای اسلامی شهر از سازمان عمران شهرداري اروميه بازدید بعمل آوردند.

لطيفه مبيّن رئيس مجمع مشورتي بانوان عضو شوراي اسلامي شهر هاي استان آذربايجان غربي شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه :اولين جلسه مجمع مشورتي بانوان عضو شوراي اسلامي شهرهاي آذربايجان غربي در محل سالن جلسات شوراي اسلامي تشكيل گرديد.

نائب رییس شورای اسلامی شهر ارومیه: هشت دروازه شهر با تلفیقی از هنر معماری قدیم و معاصر احداث می شود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، بخشایشی از بناء دروازه های قدیم ارومیه با تلفیقی از هنر معماری قدیم و سبکهای نوین خبر داد افزود: این دروازه ها در واقع بخشی از معماری تاریخی و نماد هویت شهری بوده که با ارائه طرح به شورا و  تصویب برای اجرای به شهرداری تحویل تا دروازه هاي جديد در ورودي جاده هاي...

رییس شورای اسلامی شهر ارومیه: رسیدگی به مستمندان از ضروریت های اعمال انسان محسوب میگردد

به گزارش روابط عمومی ،رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در اولین همایش خیرین و حامیان موسسه عاشقان کربلایی ارومیه گفت: رسیدگی به مستمندان و رعایت حال آنها از ضروریت های اعمال انسان محسوب میگردد.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه: جلوگیری از اتلاف سرمایه های ملی و کاهش میزان زباله ها از مهمترین اهداف اجرای جمع آوری و بازیافت پسماند است

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه اعلام کرد: اجرای طرح تفکیک زباله سبب کاهش هزینه جمع آوری زباله ها و صرفه جویی در اقتصاد کلان شده است.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه گفت: 6 ایستگاه دوچرخه در شهر ارومیه راه اندازی می شود

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه گفت: برای کاهش بار ترافیکی، مشکلات پارکینگ، مصرف انرژی و آلودگی هوا، 6 ایستگاه دوچرخه در شهر ارومیه راه اندازی می شود.

شهردار ارومیه در سومین نشست خبری با اصحاب مطبوعات؛ رسانه ها همیشه همپای شهرداری در سالجاری بوده اند

محمد حضرت‌پور در سومین نشست خبری خود با اصحاب رسانه که در سالن جلسات شهرداری ارومیه برگزار شد، به ارائه بخشی از عملکرد شهرداری بارندگیهای اخیر و اقدامات شهرداری در راستای بازگشایی مسیرها و خیابان‌های شهر پرداخت.

اولین425426427428429430432434435436437438439انتها
دی ان ان