• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

شهردار ارومیه عملکرد سال 92 در بخش عمران شهری را تشریح نمود

محمد حضرت پور، در تشریع عملکرد سال 92 با اعلام اینکه بیش از 4150 میلیارد ریال پروژه عمرانی و خدماتی در سطح شهر اجرا گردیده است گفت: قسمتی از پروژه های شهری با همت و کارآیی مجموعه بزرگ شهرداری ارومیه به اتمام خواهد رسید.

برگزاری مانور زلزله در مدارس شهر ارومیه

به منظور آماده سازی و آشنایی با مسائل وقوع زلزله و آموزش شهروندی جهت امان یافتن در زمان وقوع زلزله مانوری با مشارکت و همکاری شهرداری ارومیه، سازمان آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی، ستاد بحران استان مانور زلزله در مدرسه مالک اشتر ارومیه برگزار گردید.

افزایش سطح همکاری های بخشداری مرکزی در محدوده دهیاری های حوزه استحفاظی شهر با مدیریت پیشگیری

به گزارش روابط عمومی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری: به منظور ایجاد هماهنگی و ایجاد تعاملات دوسویه جلسه کاری با موضوع بررسی موارد تعاملات بیشتر مدیریت پیشگیری با بخشداری مرکزی در محل ساختمان بخشداری مرکزی صورت گرفت.

نشست اعضاء هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی دفتر ارومیه، شهردار و جمعی از مدیران شهرداری

جلسه بررسي مسايل و ارائه راهكار در خصوص مسايل مرتبط کنترل و نظارت بر ساخت و ساز ها و همکاری سازمان نظام مهندسی و مهندسین ناظر با مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری که با حضور شهردار ارومیه و اعضای هیئت رئیسه دفتر سازمان نظام مهندسی ارومیه و جمعی از مسئولین شهرداری در محل سالن اجتماعات هتل ساحل ارومیه برگزار شد.

در آيين معارفه استاندار آذربايجان غربي، معاون سياسي وزير كشور: آقاي سعادت داراي تجارب ارزنده اي در عرصه هاي مديريتي است

معاون سياسي وزير كشور در آيين قدرداني و معارفه استانداران پيشين و جديد آذربايجان غربي ضمن گراميداشت ياد و خاطره 12 هزار شهيد گلگون كفن استان آذربايجان غربي گفت: ما هر آنچه كه امروز داريم و به آن مي باليم مديون جانفشاني شهداي والامقام و رهبري هاي داهيانه امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري است.

در آيين معارفه استاندار آذربايجان غربي: همدلي و وحدت ميان مردم و مسئولان، امنيت پايدار، مشاركت همگاني، بهره گيري از پتانسيل هاي استان از لازمه هاي توسعه همه جانبه در استان / تاكيد بر حمايت و توجه به ب

قربانعلي سعادت استاندار آذربايجان غربي در جلسه شوراي اداري استان كه به منظور تقدير و معارفه استانداران پيشين و جديد استان آذربايجان غربي با حضور معاون سياسي وزير كشور برگزار شد، اظهار نمود: خداوند منان را بسيار شاكريم كه با عنايات خود، انقلاب اسلامي را به ما هديه داد و توفيق خدمتگزاري به مردم را در نظام اسلامي شامل حال ما نمود.

در آيين معارفه استاندار آذربايجان غربي، آیت الله قرشی : استاندار جدید زمینه ساز اتحاد، انسجام و آبادانی و توسعه در استان خواهد بود

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت : تجربه استاندار جدید برگ برنده ای در مدیریت استان است و وجود ایشان زمینه ساز اتحاد، انسجام و آبادانی و توسعه در استان خواهد بود.

در آيين معارفه استاندار آذربايجان غربي،نماینده مردم ارومیه در مجلس شوراي اسلامي : مجمع نمايندگان استان با جديت و قاطعيت از استاندار آذربايجان غربي حمايت مي‌كند

 جواد جهانگیرزاده روز شنبه در آیین معارفه استاندار آذربایجان غربی که با حضور معاون سياسي وزير كشور، نمایندگان مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اداری، فرمانداران، فرماندهان نظامی و انتظامی و همچنین اعضای ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی برگزار شد، افزود: در حال حاضر محور عمده توسعه...

معاون سياسي وزير كشور و استاندار جديد آذربايجان غربي با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اروميه ديدار و گفتگو كردند

به گزارش سايت اطلاع رساني استانداري آذربايجان غربي

معاون سياسي وزير كشور و استاندار جديد آذربايجان غربي با حضور در مزار شهدا باغ رضوان اروميه با آرمان هاي انقلاب اسلامي تجديد ميثاق كردند

به گزارش سايت اطلاع رساني استانداري آذربايجان غربي ، سيد كاظم ميرولد معاون سياسي وزير كشور و قربانعلي سعادت استاندار جديد آذربايجان غربي با حضور در مزار شهدا باغ رضوان اروميه با آرمان هاي انقلاب اسلامي تجديد ميثاق كردند.

قربانعلي سعادت در بدو ورود به آذربايجان غربي در فرودگاه بين المللي اروميه: اشتغال زايي و احياي درياچه اروميه اولويت هاي اصلي درآذربايجان غربي

قربانعلي سعادت در بدو ورود به آذربايجان غربي در فرودگاه بين المللي اروميه در گفتگو با خبرنگاران گفت: خداوند منان را بسيار سپاسگزارم كه بار ديگر توفيق خدمت در استان آذربايجان غربي را شامل حال من نمود.

آيين استقبال از استاندار جديد آذربايجان غربي ساعت 11:30 در محل فرودگاه بين المللي اروميه

به گزارش سايت اطلاع رساني استانداري آذربايجان غربي، ظهر امروز با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان كشوري و لشكري آيين استقبال از استاندار  جديد آذربايجان غربي ساعت 11:30 در محل فرودگاه بين المللي اروميه برگزار مي‌شود.

از خدمات چهارساله آقای وحید جلال زاده قدردانی شد

با حضور حجت الاسلام حسنی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه ، آیت ا.. قریشی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، مسئولین اجرایی، روحانیون، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، فرماندهان نظامی و انتظامی، نخبگان، اصناف و جامعه دانشگاهی از خدمات و تلاش هاي آقای وحید جلال زاده در دوره چهار ساله استانداری آذربایجان غربی قدردانی شد.

با مشارکت شهرداری و مقاومت بسیج شهرستان ارومیه برگزار شد: همایش 10 هزار نفری بسیجیان شهر ارومیه

همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) همایش بزرگ 10 هزار نفری بسیجیان شهرستان ارومیه در سالن شش هزار نفری برگزار شد.

مدیر مرکز آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری ارومیه: گسترش رشته های تحصیلی یکی از مهمترین اهداف مرکز علمی کاربردی است

مدیر مرکز آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری ارومیه در گفتگویی اختصاصی با سایت خبری شهرداری گفت: گسترش رشته های تحصیلی یکی از مهمترین اهداف مرکز است.

جلسه هم اندیشی مدیریت پیشگیری با شهرداران مناطق و جمعی از مسئولین شهرداری

در پی دعوت قبلی در ساعت 7 صبح روز دوشنبه مورخ 4/9/92 معاون خدمات شهری و شهرداران مناطق 1 و 2 و مدیریت اداره بازرسی  و ارزیابی عملکرد و مدیران محترم خدمات شهری مناطق چهارگانه مهمان صبحانه کاری مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری بودند

اولین427428429430431432434436437438439440441انتها
دی ان ان