• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

طی حکمی از سوی شهردار ارومیه، پرویز پیری، سرپرست اداره املاک شهرداری ارومیه شد

به گزارش پایگاه خبری شهرداری ارومیه، پرویز پیری طی حکمی از سوی شهردار ارومیه به عنوان سرپرست اداره املاک شهرداری ارومیه منصوب و از خدمات و تلاش های خیراله ماهری مدیر سابق اداره املاک تقدیر به عمل آمد.

بهسازی راه‌های ارتباطی به باغ رضوان ارومیه

به گزارش پایگاه خبری شهرداری ارومیه و به نقل از روابط عمومی سازمان خدمات موتوری، عربعلی بهمن‌خواه گفت: با توجه به اینکه لزوم بازبینی در مسیرهای ارتباطی باغ رضوان ارومیه احساس  می‌شد طرح بهسازی و تعریض این راه‌های ارتباطی در راستای سهولت تردد زائران اهل قبور در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

استاندار آذربایجان غربی : پروژه میدان امام (ره)محرک بهبود بافت فرسوده ارومیه است

استاندار آذربایجان غربی گفت: پروژه میدان امام (ره)محرک بهبود بافت فرسوده ارومیه است که باید توجه ویژه ای به بهبود این فضا در راستای نوسازی بافت فرسوده شهری مرکز استان کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه : برگزاری مزایده و مناقصات به شهردار محترم ابلاغ ، تا از فروردین سال آتی بودجه ی تصویبی، اجرایی گردد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر  پرویز جلیلی در آیین افتتاحیه پروژهای عمرانی و فرهنگی در قالب جشن بزرگ انقلاب از بررسی و  تصویب  بودجه ی چهار منطقه شهرداری و تمام سازمانهای تابعه خبر دادو گفت : طی روزهای آینده نیز بودجه کل شهرداری را تصویب و دستور برگزاری مناقصات و مزایده های را به شهردار محترم ابلاغ تا از...

پناهی ؛عضو هيئت رئيسه شوراي اسلامي شهر اروميه: ادامه راه امام(ره) عزت و اقتدار نصيب ايران اسلامي كرد

حسین پناهی گفت: با وجود اينكه انقلاب اسلامي در 35 سال گذشته خدمات زيادي به مردم ارائه كرده است و اين خدمات قابل قياس با دوران طاغوت نيست اما هنوز مردم با عزت و شوكت ايران اسلامي،شايسته خدمات بيشتري هستند.

دبير شوراي هماهنگي ترافيك استان گفت: امسال 9 ميليارد ريال در قالب اعتبارات ساماندهي حمل و نقل به شهرداري اروميه اختصاص يافت

پيمان آرامون در جلسه شوراي هماهنگي ترافيك استان كه با حضور معاون عمراني استاندار برگزارشد با اعلام اين خبر گفت: اين ميزيان اعتبار بايد در پروژه هاي اصلاح هندسي،‌ ساماندهي علائم افقي و عمودي و ايمن سازي عبور و مرور عابرين پياده هزينه شود.

معاون عمراني استاندار: 43 میلیارد ریال برای ساماندهی معابر شهری آذربایجان غربی توزیع شد

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: امسال 43 میلیارد ریال برای ساماندهی معابر شهری در شهرهای مختلف استان توزیع شده است.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان غربی تاکید کرد: ضرورت استفاده از ظرفیت و استعدادهای شهروندان و نخبگان در زمینه عمران شهری

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان غربی اظهار کرد: شورا و شهرداری باید ظرفیت ها و استعدادهای شهروندان و نخبگان را در زمینه عمران شهری شناسایی و از تجارب و دانش آنها استفاده کنند.

در جلسه شورای تامین مسکن و حمل و نقل استان مطرح شد: تاکید استاندار آذربایجان غربی بر رفع موانع پیش روی مساکن مهر استان

استاندار آذربایجان غربی در هفتاد و هشتمین جلسه شورای تامین مسکن و حمل و نقل استان گفت: مساکن مهر برای حمایت از قشر آسیب پذیر جامعه برنامه ریزی شده است و این مهم ایجاب می نماید تا مسئولین در خدمت رسانی های مختلف همواره بر این موضوع تاکید داشته باشند.

افتتاح مرکز خرید و فروش و نقل و انتقال تاکسی در شهر ارومیه

شهرداری ارومیه در راستای خدمات بهینه به ناوگان حمل و نقل درون شهری، نیز ساماندهی به خرید و فروش و نیز نقل و انتقال تاکسی های درون شهری اقدام به تأسیس مرکز خرید و فروش تاکسی نموده است.

ديدار اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار اروميه با قائم مقام وزیر بهداشت در استان و رئيس دانشگاه علوم پزشكي

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر اروميه،رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار اروميه با دكتر آقازاده، با قائم مقام وزیر بهداشت در استان و رئيس دانشگاه علوم پزشكي ديدار بعمل آوردند.

برگزاری مسابقه دو میدانی به مناسبت دهه فجر در ارومیه

به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه دو میدانی توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه برگزار شد و در پایان مراسم به نفرات برتر جوایز نفیسی اهداء شد.

شهردار ارومیه در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری ارومیه گفت: بهره برداری از تقاطع غیر همسطح امامت تا پایان بهمن ماه سالجاری

شهردار ارومیه در مراسم افتتاح 1324 میلیارد ریال از پروژه های خدماتی و عمرانی شهرداری ارومیه ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: تا پایان بهمن ماه سالجاری، پروژه تقاطع غیر همسطح امامت به بهره برداری می رسد.

 

به مناسبت ایام الله دهه فجر، شهرداری ارومیه برگزار کرد: افتتاح 1324 میلیارد ریال پروژه های عمرانی و خدماتی

به مناسبت ایام الله دهه فجر، شهرداری ارومیه با اعتباری بیش از 1324 میلیارد ریال از پروژه های عمرانی و خدماتی بهره برداری کرد.

تجدید میثاق مردم و مسئولان آذربایجان غربی با آرمان های شهدا

مردم و مسئولان آذربایجان غربی پنجشنبه، 17 بهمن همزمان با دهه فجر با حضور در مزار شهدا، با آرمان های والا و مقدس امام راحل و شهیدان میثاق دوباره بستند.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه: تجهیز و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در سال آینده

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه گفت: برای تجهیز و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری در سال آینده بودجه پیشنهادی معاونت حمل و نقل شهرداری 300 میلیارد ریال است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه خبر داد: توجه اصلی و رویکرد مدیریت شهری، بستر مطالعاتی طرح های عمرانی است

معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 20 میلیارد ریال از مطالعات طرح های شهری به پایان رسیده است.

با حضور مردم شریف و شهید پرور ارومیه، جشن بزرگ انقلاب در سالن نور شهرداری ارومیه برگزار شد

به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسمات پرشکوهی توسط شهرداری ارومیه در 20 نقطه شهر ارومیه برگزار می گردد.

اولین422423424425426427429431432433434435436انتها
دی ان ان