• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

برف و جشنواره آدم برفی ها در ارومیه/وقتی شهردار با مردم برف بازی کرد

وقتی شهردار ارومیه ناخواسته در میان عده ای از جوانان که در حال پرتاب گلوله برفی به همدیگر بودند قرار گرفت ناگهان شروع به پرتاب گلوله برفی به سمت جوانان کرد!

اقدامات شبانه روزی شهرداری ارومیه در راستای بازگشایی مسیرها و معابر شهر

شهرداری ارومیه از ساعات آغازین بارش برف با بسیج نمودن پرنسل زحمت کش و تلاشگر خود در راستای بازگشایی مسیرها و معابر شهر اقدامات قابل ارزنده ای را انجام نموده است.

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری ارومیه خبر داد: بهسازی فضای شهری و نشاط و شادابی شهروندان از مهمترین اهداف سازمان است

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری ارومیه گفت: از ترکیب های هنرنگاری، نقاشی، خطاطی، معماری و نورپردازی به منظور زیباسازی شهر ارومیه استفاده شده است.

الحاق 3 تعاونی پارک جنگلی به محدوده شهری

در جلسه ای که عصر دیروز و با حضور استاندار آذربایجان غربی در کمیسیون ماده 5 انجام گرفت، تعاونی های مسکن شماره یک فرهنگیان، کارگران دانشگاه و مسکن سروستان (پلیس راه) به محدوده شهر ارومیه الحاق می شوند.

رییس شورای اسلامی شهر ارومیه: به همت استاندار آذربایجان غربی بعد از چهار ماه جلسه کمیسیون ماده پنج برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ،جلیلی با اشاره به اینکه بعد از گذشت چهار ماه از آخرین جلسه کمیسیون ماده پنچ با پیگیری شورای اسلامی شهر و به همت مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی این جلسه برگزار شد.

 

استاندار آذربایجان غربی در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه: تبدیل فضاهای فرسوده شهری به فضای کسب و کار

استاندار آذربایجان غربی در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه و شهردار با تاکید بر این که فضاهای فرسوده شهری باید برای استفاده بهینه و نوسازی آماده شوند گفت: ایجاد فضاهای مختلف کسب و کار در مناطق فرسوده شهری می تواند جهت جذب سرمایه گذاری ها و افزایش فعالیت های درآمد زا در شهر منجر شود.

رسول اصغرزاده رئيس شوراي اسلامي استان آذربايجان غربي شد

مراسم تحلیف چهارمین دوره شورای اسلامی استان در صحن  شورای اسلامي  استان آذربايجان غربي در تاريخ 14/09/92 رأس ساعت 10 صبح روز پنج شنبه  با  حضور آقايان مهندس سعادت استاندار آذربايجان غربي ، مهندس محمودي معاون هماهنگي امور عمراني ، مهندس مهدي زاده مدير كل  امور شهري و شوراها ، مهندس داداش زاده كارشناس امور شوراها و اعضاي...

رییس مرکز پژوهشکده شورای اسلامی شهر ارومیه: مركز اسناد اروميه راه اندازي مي شود

وقتي براي هريك از پرونده هاي هفتگي به دنبال اولين ها و مناسبت هاي آن هفته مي گشتيم،به راستي با مشكل بزرگي برخورد مي كرديم و آن نبود يك منبع كامل و مشخص در آن زمينه بود.گاهي وقت ها با مراجعه به كارشناسان آن شاخه به جواب ميرسيديم و گاه...و اينها همه ناشي از يك مشكل با عنوان نبود مركز اسناد شهر و استان بود.با  ايجاد مركز پژوهش هاي شوراي...

رئيس كميسيون خدمات شهري شوراي شهر اروميه: اجاره كيوسك هاي مطبوعاتي 20 درصد پايين تر از ساير دكه هاست

مديريت شهري يكي از متولياني است كه ساماندهي مشكلات شهر را بر عهده دارد. روابط عمومی شورای اسلامی شهر  با رئيس كميسيون خدمات شهري درباره وضعيت ساماندهي و رسيدگي به صنف دكه داران مصاحبه ای ترتيب داده شد، كه ماه حصل آن را در زير مطالعه ميكنيد.  

رئيس شوراي اسلامي شهر اروميه: حمایت از 140خانواده ی مستمند در شش ماهه سال جاري

پرويز جليلي با اشاره به اینکه در شش ماهه اول سال جاري به تعداد 386 نفر جهت كمك و مساعدت به موسسه معرفي گرديده افزود:از 386 نفر كه به مؤسسه معرفي شده پس از تشكيل پرونده و انجام تحقيقات و بررسي طبق اعلام به تعداد 140 خانواده نيازمند واقعي تشخيص و مورد حمايت قرار گرفته اند.

پناهی ؛عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر ارومیه: انجام خدمت بی منت به مردم و کمک به توسعه شهر

حسين پناهي یکی از اعضای منتخب چهارمين دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ارومیه با کسب   24،910 (بيست چهار هزار و نهصد و ده) رای در اين انتخابات  بعنوان نفر پنجم در جمع 15 کاندیدای پیروز انتخابات قرار گرفت. مصاحبه اي با ( پناهی) جهت شناخت کامل در خصوص اهداف وبرنامه های اين عضو شورای اسلامی شهر ارومیه به منظور اطلاع رساني به مردم شريف...

دکتر محمدي: عوامل اساسي رشد و توسعة شهر اروميه آموزش، پژوهش، برنامه ريزي و سرمايه گذاری است

دکتر ميرعلي محمدي استاد دانشکدة فني دانشگاه اروميه، و رئيس کميسيون عمران، شهرسازی و برنامه ريزي حمل و نقل شهری اروميه:  آموزش، پژوهش، برنامه ريزي و سرمايه گذاری از عوامل اساسي رشد و توسعة شهر اروميه و استان آذربايجان غربی است.

دریافت گواهی استاندارد شهربازی های فراز و آذربایجان از اداره کل استاندارد آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ارومیه، شهربازی های فراز و آذربایجان گواهی استاندارد دریافت نمودند.

پذیرش دانشجو بدون آزمون ورودی در رشته های فنی و معماری در مقاطع کاردانی و کارشناسی

حاذقی مدیر مرکز آموزش عالی شهرداری ارومیه ضمن اعلام خبر پذیرش دانشجو (بدون برگزاری آزمون ورودی) در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و در بیش از 10 رشته تحصیلی فنی و حرفه ای برای نیمسال دوم سال تحصیلی 93 - 92 در مرکز یاد شده اظهار داشت: ثبت نام داوطلبان بصورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس اینترنتی www.sanjesh.org خواهد بود.

تبریک شهردار ارومیه به انتخاب مجدد ریاست شوراهای اسلامی استان آذربایجان غربی

شهردار ارومیه انتخاب مجدد و شایسته حاج رسول اصغرزاده را به عنوان ریاست شوراهای اسلامی استان آذربایجان غربی از سوی اعضای شوراهای اسلامی شهر در استان را به تمامی زحمت کشان و شوراییان و شهروندان شریف شهید پرور ارومیه تبریک عرض نمودند:

دیدار شهردار و هیئت همراه با مدیر کل حوزه استاندار

به نقل از روابط عمومی شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور به همراه معاونین و مدیران، انتصاب آقای احمدی به عنوان مدیر کل حوزه استانداری آذربایجان غربی طی دیداری تبریک عرض نمودند.

تقدیر از مدیر پروژه روگذر تقاطع میثم

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، در جلسه شورای معاونین شهرداری و با حضور دکتر شریف نژاد فرماندار شهرستان ارومیه ، روز چهارشنبه مورخه 13-9-92 که در شهرداری ارومیه برگزار گردید از مهندس لواسانی مدیر پروژه روگذر تقاطع میثم به پاس زحمات بی شائبه ایشان در به ثمر رساندن پروژه مذکور به عنوان پیمانکار پروژه فوق تقدیر و تشکر به عمل آمد.

ديدار اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار اروميه با خانواده مرحوم حاج احمد قلعه اي (رئيس دوره اول شوراي اسلامي شهر اروميه)

اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار اروميه به مناسبت سالگرد در گذشت مرحوم حاج احمد قلعه اي با خانواده وي ديدار و گفتگو کردند.
اولین426427428429430431433435436437438439440انتها
دی ان ان